Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Brutalny nokaut! Denis Załęcki z Elany Toruń demoluje rywala w pierwszej rundzie!

fot. GROMDA
Opublikowane 11 grudnia 2020, 21:24
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Już dzisiaj wielki finał GROMDY. W starciu na gołe pieści, którego stawką jest 100 tysięcy złotych, do ringu wejdą zwycięscy dwóch pierwszych edycji turnieju Krystian TYSON Kuźma i Mateusz DON DIEGO Kubiszyn.

Walki odbywają się na gołe pięści na zasadach boksu zawodowego. Ręce zawodników zabezpieczone są tylko owijkami. Pojedynki toczą się na dystansie 4 rund, a każda z nich trwa dwie minuty. Pomiędzy rundami zawodnicy mają minutę przerwy na dojście do siebie.

Jeśli walka nie rozstrzygnie się w ciągu czterech rund rozpoczyna się piąta runda bez limitu czasowego. W GROMDZIE walkę można wygrać jedynie nokautem, technicznym nokautem, dyskwalifikacją lub poddaniem.

Finałowe starcie poprzedzą dwa extra-fighty i walki turniejowe. W jednej z par znalazł się klubowy kolega TYSONA – Denis BAD BOY Załęcki.

Zawodnik po raz pierwszy na gołe pięści zawalczył na gali Wotore, jednak przegrał z Markiem Samociukiem. W kolejnym pojedynku, który miał miejsce zaledwie trzy miesiące później na GROMDA 2 w około 40 sekund znokautował Daniela DZIKA Soczyńskiego.

Tym razem BAD BOY zmierzył się z Kacprem RAIDENEM Olszewskim. Załęcki w wywiadach przed trzecia galą GROMDA zapowiadał, żeby szykować nosze, bo walka po brutalnym nokaucie zakończy się już w pierwszej rundzie.

Obaj zawodnicy ruszyli z mocną wymianą. Potężne bomby dochodzą do głowy rywala. Furia BAD BOY’a i rywal nie może się pozbierać. Po kilku sekundach ponowna mocna akcja! Załęcki nokautuje i wręcz demoluje rywala!

Wszystkie starcia na GROMDA 3

Pary turniejowe:

Vasyl „VASYL” Halych vs Dawid „STOLARA” Stolarski

Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć vs Paweł „HOSE” Strykowski

Daniel „KASTET” Nowicki vs Karol „ZIÓŁEK” Żołowski

Kacper „RAIDEN” Olszewski vs Denis „BAD BOY” Załęcki

Extra-fighty:

Tomasz „ZADYMA” Gromadzki vs Rafał „ŁAZAR” Łazarek 

Norbert „LODÓWA” Rozenbajgier vs Piotr „CAPO” Półchłopek

Finał:

Krystian “TYSON” Kuźma vs Mateusz “DON DIEGO” Kubiszyn

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments