Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Michał Kita odpowiada Bedorfowi! – ‘Każdy kibic wie, że jesteś największą pi**ą w historii wagi ciężkiej’

Michał Kita odpowiada Bedorfowi! - 'Każdy kibic wie, że jesteś największą pi**ą w historii wagi ciężkiej'
Fot. Michał Kita / Karol Bedorf, mat. prasowe
Opublikowane 21 grudnia 2020, 13:38
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W miniony weekend odbyła się gala KSW 57, na której odbyły się trzy pojedynki o mistrzowskie pasy, w tym starcie Michała Kity z Philem De Friesem.

Dla Polaka była to pierwsza szansa na tytuł organizacji, której niestety nie udało się wykorzystać. Brytyjczyk już w pierwszej rundzie mocnymi ciosami podbił oczy Kity tak, że Polak musiał walczyć na oślep.

Lekarz próbował przerwać starcie po zakończeniu pierwszej odsłony, jednak Masakra do tego nie dopuścił. Walka zakończyła się w drugiej rundzie. De Fries przeniósł walkę do parteru, gdzie mocno trafiał rozbitego Polaka, do chwili, aż sędzia przerwał pojedynek.

TUTAJ ZNAJDZIESZ WYWIAD Z MICHAŁEM KITĄ PO WALCE NA KSW 57:

Porażkę Polaka w ostrych słowach skomentował Karol Bedorf, który po KSW 54 został nazwany przez Kitę “pi**ą“. 

Kim ty w ogóle jesteś? Najpierw zlał cię Damian, później ja Ciebie znokautowałem. Teraz zlał cię Filip. No niezłe masz te „pi*dy” na twarzy. To nic osobistego zarówno z Damianem czy z Filipem potrafimy żyć w sportowej atmosferze, podać sobie dłonie i pogratulować po wygranej lub przegranej walce, bo taki jest właśnie sport. A ty nadal brodzisz w gównie, które sam pod siebie narobiłeś. Nie chcę być złośliwy tak jak ty, więc życzę szczęśliwego powrotu do zdrowia, także umysłowego” – taki wpis możemy przeczytać w social mediach Karola Bedorfa.

W poniedziałek Kita zdecydował się odpowiedzieć zawodnikowi KSW i na swoim Facebooku napisał – Po raz kolejny udowadniasz światu, ze jesteś wielką pi*zdą ,żeby zadać to pytanie i mieć mnie zablokowanego na swojej stronie ??‍♂️
Grzecznie odpowiem..jestem Michał Kita i codziennie z podniesioną głową, przy zwycięstwie czy porażece patrzę w lustro! Musiałeś skryć się w swojej norze na tyle miesięcy i czekać z podkulonym ogonem na wynik walki ? Qurwa jakbym wygrał to ty na psychotropach musisz jechać ? ??
Oprócz zawodników juz każdy kibic wie,że jesteś największą “pizdą” w historii wagi ciężkiej Polskiego MMA.???
#karolbedorf #tchórz #pizda
KONKRETY!!!
Jedno pytanie, jedna odpowiedz:
ty i ja w klatce @ksw_mma wiosną 2021.
Daruj siebie monologi
“tak lub nie”!!!
#pussyalwayswillbepussy

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments