Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Były trener Mike’a Tysona skomentował walkę Kamila Szeremety. ‘Kibice zapłacili za…’

Były trener Mike'a Tysona skomentował walkę Kamila Szeremety. 'Kibice zapłacili za...'
fot. Kamil Szeremeta / Facebook
Opublikowane 23 grudnia 2020, 12:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Były trener Mike’a Tysona, sławny Teddy Atlas skomentował walkę Kamila Szeremety z legendarnym Giennadijem Gołowkinem. W tym pojedynku nie było żadnego zaskoczenia. Polak musiał uznać wyższość Kazacha, który zdominował całą walkę.

Szeremeta już w pierwszej rundzie był liczony, później było tylko gorzej, a jak przyznał sam Gołowkin – Potrzebowałem w tej walce więcej czasu, bo chciałem przyciągnąć więcej ludzi przed ekrany telewizorów, żeby cieszyli się moim występem.

Walka zakończyła się przed ósmą rundą, do której Polak nie został dopuszczony. Gołowkin udanie obronił mistrzowskie pasy federacji IBF oraz IBO.

Po walce Polak powiedział – “Wiedziałem że będzie ciężko, że każdy celny cios będzie bolał. Golovkin tak jak wcześniej zresztą mówiłem to najwyższa liga. Ja zebrałem nie tylko łomot ale i cenne doświadczenie które pozostanie ze mną. Szczerze mówiąc to dzięki tej walce zebrałem więcej doświadczenia niż dotychczas przez 21 walk które stoczyłem.”

Amerykański trener boksu, komentator oraz ekspert ESPN wypowiedział kilka słów na temat postawy Szeremety w walce z Gołowkinem.

“Szeremetę trudniej było przecież nie trafić niż trafić. Kibice zapłacili za trening na worku” – powiedział Teddy Atlas.

Trener, którego cytuje bokser.org wypowiedział się również na temat planowanej walki Gołowkina z Canelo Alvarezem – “Dziś, na tym etapie karier obu zawodników, Gołowkin nie będzie już równorzędnym konkurentem dla Canelo. Już nie.”

Źródło: bokser.org

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments