Michał Materla odszedł z KSW! Zawalczy dla innej organizacji! „To była długa i wyboista droga”

0
Michał Materla odszedł z KSW! Zawalczy dla innej organizacji!
Fot. Michał Materla, Instagram

Jak podał dziś do wiadomości sam zainteresowany w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym – były mistrz KSW w kategorii średniej Michał Materla – fighter ze Szczecina nie jest już zawodnikiem KSW. Polak szybko znalazł jednak nową organizację, która jest zainteresowana jego usługami.

Michał Materla zdardził dziś w Kanale Sportowym, będąc gościem programu Macieja Turskiego – Oktagon Live, że jego kontrakt z organizacją KSW na dniach wygaśnie i nie zostanie przedłużony. Oznacza to, że na ten moment starcie z Roberto Soldicem, który przed czasem poradził sobie z byłym mistrzem KSW było ostatnią walką szczecinianina pod szyldem KSW.

Materla w programie był gościem w związku z jego udziałem promotorskim przy gali EFM Show, która odbędzie się już w najbliższy piątek. Od dawna nie było tajemnicą, że zawodnik Berserkers Team Szczecin zaangażowany jest w projekt, który dotychczas prowadził jego brat i były menadżer – Norbert Sawicki, który zdradził, że jeszcze w tym półroczu Michał Materla zawalczy dla organizacji EFM i będzie bronił mistrzowskiego pasa w kategorii 84 kilogramów.

Gala na której wystąpi Materla, ma odbyć się 5 czerwca w Sofii, w Bułgarii. Na gali ma również zadebiutować Radosław Paczuski, który również związał się kontraktem z federacją EFM Show.

Materla stoczył dla KSW 25 pojedynków, z których 16 razy wychodził zwycięsko. Na ten moment nie podano nazwiska rywala Materli na czerwcową galę, ale ma ono zostać ogłoszone w najbliższych dniach.

Na swoich social mediach zawodnik podziękował organizacji za ponad 14-letnią współpracę.

„CAŁY TEAM @ksw_mma @kawul_ksw @martinlewandowski dziękuję za te wszystkie lata! Za emocje i możliwość stoczenia 25 pojedynków. To była długa i wyboista droga, ale na końcu zostają wspaniałe wspomnienia! Dużo zdrowia zostawiłem w klatce i na pewno część mojego serca już tam zostanie. 💔”

Źródło: Oktagon Live – Kanał Sportowy

0 0 głosuj
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie