Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Obóz MMA w Głuchołazach – chcesz być najlepszy, trenuj z najlepszymi!

SYLART CAMPS
fot. SYLART CAMPS / Najlepszy obozy MMA
Opublikowane 24 maja 2021, 08:53
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Sylart Training Camps, nowa marka na polskim rynku sportów walki. Już w lipcu odbędzie się pierwszy letni obóz, który poprowadzi jeden z najbardziej utytułowanych zawodników BJJ w Polsce – Mariusz “Manolo” Linke, zawodnik KSW – Artur “Kornik” Sowiński oraz mistrz świata i Europy w tajskim boksie – Simon Green.

Sylart stawia na organizację obozów sportowych i seminariów w Polsce i za granicą, prowadzonych przez najlepszych trenerów i utytułowanych zawodników świata sportów walki.

– Chcemy podzielić się swoim ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie sportów walki – mówi Artur Bręk, właściciel firmy.

– Nasz zespół oraz trenerzy, z którymi współpracujemy posiadają olbrzymią wiedzę w MMA, boksie, boksie tajskim, zapasach oraz brazylijskim jiu-jitsu. Pierwszy, letni obóz MMA zaplanowany został w terminie od 19 do 28 lipca w Głuchołazach, a poprowadzą go: Mariusz “Manolo” Linke, jeden z najbardziej utytułowanych zawodników BJJ w Polsce; Artur “Kornik” Sowiński, pierwszy mistrz wagi piórkowej w KSW oraz Simon Green, trener muay thai z wieloletnim doświadczeniem.

Obóz MMA w Głuchołazach

Cena za obóz w Głuchołazach wynosi jedynie 1499 zł! Każda osoba biorąca udział w wyjeździe ma zapewniony nocleg wraz z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie) oraz codzienne treningi – poranny rozruch, a następnie dwie jednostki treningowe. Wieczorami dla chętnych będzie wolna

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE -> TUTAJ

Liczymy na to, że nasze obozy pozwolą rozwinąć sportowe skrzydła młodym ludziom i utalentowanym zawodnikom. Dadzą im również możliwość poznania nowych, ciekawych osób i otworzą im drzwi do zawodowej kariery również poza granicami kraju – dodaje Artur Bręk.

Sylart planuje działać także poza Polską i organizować obozy w takich krajach jak Tajlandia, Wietnam, Malezja, Brazylia czy Kuba.

Informacje dotyczące najbliższego obozu i zapisów można znaleźć na stronie – https://sylartcamps.com/

Kontakt z organizatorami:
tel.
+48 783 462 355
email. sylart.trainingcamps@gmail.com

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments