Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Szalone ciosy “Szczeny”! Po wygranej na MMA-VIP chciałby zmierzyć się z Pudzianem [WIDEO]

Szalone ciosy "Szczeny"! Po wygranej na MMA-VIP chciałby zmierzyć się z Pudzianem [WIDEO]
Fot. Instagram
Opublikowane 2 czerwca 2021, 15:42
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Kolejna edycji gali MMA-VIP już 18 czerwca. Ponownie zobaczymy ciekawe zestawienia freak fightowe, w tym m.in. starcie Ryszarda Dąbrowskiego znanego jako Szczena.

Jak poinformował Marcin Najman, zbliżające się wielkimi krokami wydarzenie, które odbędzie się w Hotelu Scout w Częstochowie, będzie mogło na żywo zobaczyć 300 kibiców.

Na MMA-VIP 2 odbędą się tak zwane “igrzyska rozkminiaczy”, czyli pojedynek Żurom vs Antykonfident. W karcie walk znalazły się również pojedynki Krystiana Pudzianowskiego z Tomkiem Chicem, Synthola z Taxi Złotówą, czy Szczeny z Psychotropem.

Jak zapewnia Marcin Najman, Szczena ostro trenuje przed swoim debiutem w klatce. Co więcej, nie chce on, żeby była to jedynie jednorazowa przygoda ze sportami walki. Rysiu ma już w głowie kolejne pojedynki, a poprzeczkę stawia sobie bardzo wysoko.

Jeśli wszystko potoczy się po jego myśli, jest otwarty na starcie z Krystianem Pudzianowskim, a nawet z Mariuszem! Szczena wie, jakie ryzyko niesie za sobą walka z byłym strongmanem, ale jest na to gotowy:

Powiem tak, jeśli tę pierwszą walkę wygram i pójdzie zajebi***e, po prostu będzie siano, aby dalej ćwiczyć. Jak połapie się trochę, to później może z Krystianem, może z jego bratem? – przyznał w wywiadzie dla portalu MMA-bądź na bieżąco.

Z Mariuszem wiadomo, jakbym teraz wyszedł, to by mnie zabił, ale jak się może potrenuje, poćwiczy, kto to wie? Zobaczymy w przyszłości. Co tu planować, to samo wyjdzie. Będę się w tym czuł dobrze… Zabić mnie nie zabije, tylko można liczyć się z tym, że może stać się jakaś krzywda. Są od tego lekarze, oni raczej leczą – dodał.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments