Wtorek, 21 Maja, 2024

(VIDEO) “Żurom” mocno zaskoczył! Sprawdził swoją siłę ciosu na maszynie: “Zrezygnowałem z alkoholu, niezdrowego jedzenia i prowadzę zdrowy tryb życia”

(VIDEO) "Żurom" mocno zaskoczył! Sprawdził swoją siłę ciosu na maszynie: "Zrezygnowałem z alkoholu, niezdrowego jedzenia i prowadzę zdrowy tryb życia"
Fot. Instagram
Opublikowane 8 października 2021, 11:08
przez Przemek Krautz
0
0
2 komentarze

Andrzej “Żurom” Żuromski zawodnik freakowej organizacji MMA-VIP sprawdził moc swojego uderzenia na maszynie. Wynik może mocno zaskoczyć.

“Żurom” zaliczył swój debiut na MMA-VIP 2. Na czerwcowej gali w Częstochowie zmierzył się z Rafałem Podejmą, znanym jako “Antykonfident”. Żuromski miał nad nim ogromną przewagę warunków fizycznych. Był znacznie wyższy i ważył około 40 kg więcej.

Zawodnik nie potrafił wykorzystać swojej przewagi. Jego przeciwnik wypadł znacznie lepiej, jednak miał większe doświadczenie, gdyż stoczył kilka pojedynków w amatorskim MMA. Ostatecznie “Antykonfident” poddał debiutanta w drugiej odsłonie.

Do “Żuroma” ustawia się już cała kolejka chętnych na walkę. Na styczniowej gali MMA-VIP 4 freak fighter zmierzy się z Tomaszem Chicem, który w swoich debiucie poniósł szybką porażkę w starciu z Krystianem Pudzianowskim.

Żuromski zna już także kolejnego przeciwnika. Będzie nim Mirosław Dąbrowski, czyli były gangster znany jako “Misiek z Nadarzyna”. Zawodnicy mają już za sobą face-to-face, podczas którego debiutujący Dąbrowski odepchnął swojego przyszłego rywala.

Konflikt z “Żuromem” chciałby wyjaśnić również “Kazik Klimat Kartel”. Pojawił się on na ostatniej konferencji i ruszył do Żuromskiego z pięściami. Zawodnik MMA-VIP próbował uniknąć konfrontacji i nie chciał bić się z raperem. Po chwili do akcji wkroczyli ochroniarze, którzy opanowali awanturę.

Na social mediach organizacji MMA-VIP pojawiło się nagranie, na którym Żuromski sprawdza siłę swojego uderzenia:

🗣️ Czy Żurom wygra wszystkie walki⁉️

Żurom pokazuje, że jest silny i obiecuje, że wraca ostro do mocnych treningów 💪‼️ W przyszłym roku czeka go walka z Tomkiem Chicem lub Miśkiem z Nadarzyna. Później czeka go pojedynek z Kazikiem‼️Wszyscy wiemy, że Panowie nie pałają do siebie sympatią‼️

🗣 🗯 Zrezygnowałem również z alkoholu, niezdrowego jedzenia oraz prowadzę zdrowy tryb życia zapewnia Żurom‼️

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments