Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Marcin Najman prezentuje formę i zaprasza do walki Zbigniewa Bońka! “Zibi! Gdzie jesteś?”

(VIDEO) Marcin Najman prezentuje formę i zaprasza do walki Zbigniewa Bońka! "Zibi! Gdzie jesteś?"
Fot. Twitter/ YouTube
Opublikowane 20 października 2021, 10:11
przez Przemek Krautz
0
0
2 komentarze

Trzecia edycja MMA-VIP zbliża się wielkimi krokami. Już 29 października do klatki powróci Marcin Najman, który wielokrotnie zapewniał, że to jego ostatnia emerytura.

“El Testosteron” jednak nie dotrzymał obietnicy i stoczy kolejny pojedynek po zaledwie 8-miesięcznej przerwie. Będzie to dla niego 10 starcie w formule MMA. Na ten moment ma na swoim koncie 6 porażek i jedynie 3 zwycięstwa. Wszystkie pojedynki zakończyły się przed czasem i tylko dwukrotnie wyszły poza pierwszą rundę.

Na powrót Najman wybrał sobie rywala, z którym mimo wszystko powinien sobie poradzić bez żadnych problemów. Zmierzy się bowiem z Ryszardem Dąbrowskim, który ma na swoim koncie zaledwie jedną walkę i to zakończoną po kontuzji przeciwnika.

Na “El Testosterona” czekają znacznie ciekawsze wyzwania. W planach są już pojedynki z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem, czy też rewanż z “Bonusem BGC” oraz walką, być może, którą zobaczymy w przyszłości Marcin Najman vs Jacek Murański.

“El Testoteron” aktualnie skupia się na starciu z Rysiem “Szczeną”. Co ciekawe, niedawno jego rywal został zatrzymany przez policję i nie wiadomo było, czy będzie w stanie zawalczyć na MMA-VIP. W odpowiedzi Najman opublikował na swoim kanale film, w którym powiedział:

– Dotarła do mnie wiadomość, że Ryszard „Szczena” Dąbrowski został zatrzymany przez policję w sprawie awantury domowej. Ja w tym miejscu chciałbym wyrazić taką opinię. Oczywiście nie chciałbym wpływać na decyzję niezależnego sądu, ale wysoki sądzie większa kara niż walka ze mną „Szczeny” nie spotka. Więc jeśli jest to jakiś argument, to proszę to wziąć pod uwagę. Ryszard „Szczena” Dąbrowski zapłaci za to, co wyczyniał wczorajszej nocy.

Na social mediach Najmana pojawiło się kilka nagrań, na których prezentuje swoją formę. Były zawodnik FAME nie mógł jednak liczyć na miłe komentarze ze strony internautów. Pod jednym z nagrań “El Testosteron” zaprosił nawet do walki byłego prezesa PZPN Zbigniewa Bońka.

Zibi!!! Gdzie jesteś? – napisał Najman.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments