Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Były reprezentant Polski nie zostawił na Najmanie suchej nitki. Wywołał lawinę komentarzy: “Są granice, których nawet w takim cyrku przekraczać nie wolno. Patologia”

(VIDEO) Były reprezentant Polski nie zostawił na Najmanie suchej nitki. Wywołał lawinę komentarzy: "Są granice, których nawet w takim cyrku przekraczać nie wolno. Patologia"
Fot. YouTube
Opublikowane 3 listopada 2021, 11:56
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Możdżonek były reprezentant Polski w siatkówce, skomentował ostatnią galę Marcina Najmana, na której doszło do dwóch bardzo kontrowersyjnych pojedynków.

29 października na gali MMA-VIP 3 miały miejsce dwie walki kobieta vs mężczyzna. Piotr “Mua Boy” Lisowski skrzyżował rękawice z armwrestlerką Ulą Siekacz. Widownia mocno kibicowała zawodniczce, jednak nie miała ona szans z rywalem, który miał istotną przewagę fizyczną. W drugiej rundzie Siekacz przyjęła mocne ciosy, po których sędzia przerwał walkę.

W drugim starciu Michał “Polski Ken” Przybyłowicz ruszył z ciosami na Wiktorię Domżalską i wygrał pojedynek w zaledwie 39 sekund.

Cała gala i kontrowersyjne zestawienia są komentowane na całym świecie. Zarówno polskie, jak i zagraniczne media krytykują to, co działo się na gali MMA-VIP 3. Marcinowi Najmanowi to jednak nie przeszkadza i jest dumny z tego, co organizuje i że jest o nim głośno nie tylko w naszym kraju.

Pod adresem freak fightera i samej organizacji pada wiele krytycznych komentarzy. Nie tylko Internauci, ale także inni sportowcy nie powstrzymują się od ostrych słów i określają całe wydarzenie po prostu jako patologię, która nie powinna mieć miejsca.

Były reprezentant Polski Marcin Możdżonek zabrał głos i skomentował galę MMA-VIP 3, zwracając się do Marcina Najmana. Przyznał, że są granice, których przekraczać się nie powinno. “El Testosteron” po raz kolejny udowadnia, że jest przeciwny takiej tezie i zaproponował już pojedynek dwie kobiety vs mężczyzna.

Pod wpisem siatkarza pojawiło się wiele komentarzy. Między innymi Internauci wytknęli hipokryzję Najmanowi, który po tym, jak został wyrzucony z FAME, mocno krytykował organizację, nazywając ją “patologią” i “rynsztokiem”. Teraz sam jako włodarz promuje znacznie gorsze zachowania, do których dochodzi nie tylko na gali, ale także na konferencjach.

Hej Marcin Najman wiem, że pinionszki i biznes, ale są granice, których nawet w takim cyrku, przekraczać nie wolno. Patologia – napisała na Twitterze Możdżonek.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments