środa, 8 grudnia, 2021
Strona głównaFame MMAArkadiusz Tańcula opublikował zdjęcie "klatki rzymskiej". Zawalczy w niej z Jackiem Murańskim.

Arkadiusz Tańcula opublikował zdjęcie „klatki rzymskiej”. Zawalczy w niej z Jackiem Murańskim.

Jacek Murański zgodził się na walkę z Arkadiuszem Tańculą wchodząc w zastępstwo za swojego syna, jednak dał kilka warunków. Pojedynek odbędzie się już w sobotę na gali FAME 12.

Jednym z warunków przedstawionych przez Murańskiego miało być starcie na gołe pięści. Organizacja FAME MMA początkowo zgodziła się, jednak po konsultacjach uznała, że walka może jedynie odbyć się w małych rękawicach do MMA. Zarówno Tańcula, jak i Murański przyjęli te warunki. „Muran” dodatkowo zaznaczył, że nie będzie to walka w oktagonie, a w „klatce rzymskiej” i potrwa 5 rund po 2 minuty każda.

Wielu fanów zastanawiało się jak wygląda wspomniana „klatka rzymska”. Do tej pory do informacji został podany fakt, że będzie miała ona wymiary 3×3 m. Będzie zatem mniejsza niż ring GROMDY, który ma 4×4 m.

Jak wygląda klatka rzymska?

Arkadiusz Tańcula opublikował na swoich mediach społecznościowych zdjęcie klatki, w której ma rzekomo zmierzyć się z Murańskim. Co ciekawe klatka ze zdjęcia to taka, w której przebywali gladiatorzy przed wpuszczeniem na arenę. Nie toczono w niej żadnych walk, a była jedynie miejscem oczekiwania na walki na śmierć i życie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przypominamy szalony trening Jacka Murańskiego! (VIDEO)

Możemy się spodziewać, że organizacja FAME zaskoczy wielu i być może zrealizuje bardzo zbliżony projekt do tego ze zdjęcia.

Na udostępniony post Tańculi zareagował Mateusz Murański, który napisał: „Czeka Cię egzekucja, w tej klatce ty parszywy, zakłamany, mały człowieczku”.

fot. Instagram

Kurs na zwycięstwo Arkadiusza Tańculi wynosi zaledwie 1.35. Na wygraną Murańskiego natomiast aż 2.75!

Galę FAME 12 możesz obstawić wyłącznie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BETCLIC. Wystarczy otworzyć konto – tutaj. Na start otrzymasz „cashback” do 550 zł! W przypadku przegranej pieniądze wrócą na Twoje konto bonusowe.

Otwórz konto -> Odbierz bonus

YouTube video
- Advertisement -

10 KOMENTARZE

  1. To rozwal tego Murana na jego zasadach i co wtedy powie😀. I będzie się tłumaczył że miał naderwane wiązadło w łokciu. I dla tego nie dał rady albo lepiej niech 2x Muranski tylko pewnie taki nie fart że obaj mają kontuzję tej samej ręki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

„Hunter” powraca na GROMDA 7! Tym razem zna zasady: „Przeczytałem regulamin....

0
Już w najbliższy piątek odbędzie się już siódma edycja krwawej gali GROMDA. Do gry powraca Charyzmatyczny bijok o ulicznym stylu walki. Chuligan i sportowy świr.