Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Arkadiusz Tańcula opublikował zdjęcie “klatki rzymskiej”. Zawalczy w niej z Jackiem Murańskim.

fot. YouTube screenshot
Opublikowane 16 listopada 2021, 11:29
przez FW
0
0
10 komentarzy

Jacek Murański zgodził się na walkę z Arkadiuszem Tańculą wchodząc w zastępstwo za swojego syna, jednak dał kilka warunków. Pojedynek odbędzie się już w sobotę na gali FAME 12.

Jednym z warunków przedstawionych przez Murańskiego miało być starcie na gołe pięści. Organizacja FAME MMA początkowo zgodziła się, jednak po konsultacjach uznała, że walka może jedynie odbyć się w małych rękawicach do MMA. Zarówno Tańcula, jak i Murański przyjęli te warunki. “Muran” dodatkowo zaznaczył, że nie będzie to walka w oktagonie, a w “klatce rzymskiej” i potrwa 5 rund po 2 minuty każda.

Wielu fanów zastanawiało się jak wygląda wspomniana “klatka rzymska”. Do tej pory do informacji został podany fakt, że będzie miała ona wymiary 3×3 m. Będzie zatem mniejsza niż ring GROMDY, który ma 4×4 m.

Jak wygląda klatka rzymska?

Arkadiusz Tańcula opublikował na swoich mediach społecznościowych zdjęcie klatki, w której ma rzekomo zmierzyć się z Murańskim. Co ciekawe klatka ze zdjęcia to taka, w której przebywali gladiatorzy przed wpuszczeniem na arenę. Nie toczono w niej żadnych walk, a była jedynie miejscem oczekiwania na walki na śmierć i życie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Przypominamy szalony trening Jacka Murańskiego! (VIDEO)

Możemy się spodziewać, że organizacja FAME zaskoczy wielu i być może zrealizuje bardzo zbliżony projekt do tego ze zdjęcia.

Na udostępniony post Tańculi zareagował Mateusz Murański, który napisał: “Czeka Cię egzekucja, w tej klatce ty parszywy, zakłamany, mały człowieczku”.

fot. Instagram

Kurs na zwycięstwo Arkadiusza Tańculi wynosi zaledwie 1.35. Na wygraną Murańskiego natomiast aż 2.75!

Galę FAME 12 możesz obstawić wyłącznie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BETCLIC. Wystarczy otworzyć konto – tutaj. Na start otrzymasz “cashback” do 550 zł! W przypadku przegranej pieniądze wrócą na Twoje konto bonusowe.

Otwórz konto -> Odbierz bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO