Piątek, 24 Maja, 2024

Marcin Najman zawalczy z Normanem Parke!? “Potwierdzam, prowadzimy zaawansowane rozmowy w sprawie jego występu na MMA-VIP 4”

Marcin Najman zawalczy z Normanem Parke!? "Potwierdzam, prowadzimy zaawansowane rozmowy w sprawie jego występu na MMA-VIP 4"
Fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 17 listopada 2021, 11:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman zabrał głos w sprawie kolejnego pojedynku Normana Parke. Jest duża szansa, że to właśnie miedzy sobą zawalczą na następnej gali MMA-VIP.

Norman Parke prawdopodobnie zakończył już zawodową karierę i skupia się na freak fightach, które pozwalają mu zarobić duże pieniądze. Wszystko zaczęło się od starcia z Kasjuszem Życińskim na gali FAME. “Stormin” w boksie pokonał “Don Kasjo” jednogłośną decyzją sędziów.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Następnie w takiej samej formule wygrał z Maciejem Jewtuszko i przegrał z Borysem Mańkowskim. W następnym pojedynku początkowo chciał zawalczyć z “Popkiem”. Raper oświadczył, że jak najbardziej, jednak do klatki powróci dopiero w 2022 roku po odpowiednich przygotowaniach.

Niedawno Parke ogłosił, że w grudniu kończy się jego kontrakt z KSW i będzie mógł walczyć dla innych organizacji. Jak się okazało, fighter prowadzi rozmowy z federacją MMA-VIP.

Kilka dni temu na swoich social mediach opublikował zdjęcie z Marcinem Najmanem, pod którym napisał – Nie bądźcie zaskoczeni… lol #freakfighter.

Pod postem pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Kibice odradzali Normanowi walkę w federacji MMA-VIP, która organizuje mocno kontrowersyjne pojedynki kobiet z mężczyznami, czy też pozwala walczyć zawodnikom pod wpływem alkoholu.

Marcin Najman na swoim kanale YouTube potwierdził, że organizacja prowadzi rozmowy z Irlandczykiem. Co ciekawe, to właśnie sam “El Testosteron” miałby być rywalem byłego zawodnika UFC.

– Dostrzegłem, że Norman Park na swoich social mediach udzielił wam informacji. Potwierdzam, że prowadzimy zaawansowane rozmowy na temat jego występu na gali MMA-VIP 4. Tyle, żeby to się stało, to musi zgrać się wiele czynników.

– Również musi być to ciekawy rywal dla Normana Parke. Jedną z opcji branych pod uwagę włodarzy, czyli również przeze mnie, jest to, żebym to ja sam został rywalem Normana. Oczywiście walka tylko w formule MMA.

Najman przyznał jednak, że jest jeszcze inna opcja. Na kolejnej gali może zawalczyć również z Mirosławem Dąbrowskim znanym jako “Misiek z Nadarzyna”.

– Nie jest to jedyna opcja na MMA-VIP 4. Również “Misiek z Nadarzyna” zgłosił swoją gotowość, że chciałby pojedynek ze mną stoczyć. Kto wie, czy to właśnie on nie będzie moim rywalem na czwórce.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments