Piątek, 24 Maja, 2024

Jacek Murański znokautuje Tańculę w 1 rundzie? Duża zmiana kursów przed galą FAME MMA 12!

fot. FAME MMA / Facebook
Opublikowane 18 listopada 2021, 09:44
przez FW
0
0
4 komentarze

Już w sobotę gala FAME MMA 12, gdzie w walce wieczoru zobaczymy pojedynek bokserski pomiędzy Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim, a zawodnikiem KSW – Marcinem Wrzoskiem. Oprócz tego na karcie hitowe starcie Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Kursy bukmacherskie właśnie uległy dużej zmianie!

Od początku według ekspertów i bukmachera BetClic faworytem walki jest Arkadiusz Tańcula. Popularny “Aroy” ma za sobą już kilka walk w formule MMA, gdzie zwyciężał m.in. sensacyjnie z Alanem Kwiecińskim, czy w ostatniej walce przez nokaut z Marcinem Malczyńskim.

W sobotę wejdzie do klatki, gdzie stoczy kolejny bój na szalonych zasadach z debiutującym Jackiem Murańskim. Nikt tak naprawdę nie wie, jakie są możliwości “Murana“, który wszedł w zastępstwo za swojego kontuzjowanego syna Mateusza. W internecie nie znajdziemy wielu nagrań z treningów Murańskiego, a tym bardziej walk, bo przecież będzie to jego pierwszy pojedynek.

Na jakich zasadach zawalczy Tańcula z Murańskim?

Tańcula z “Muranem” zawalczą w formule MMA, będą dozwolone łokcie, a starcie zakontraktowane zostało na 5 rund po 2 minuty każda. Dodatkowo zawodnicy spotkają się w “klatce rzymskiej” o niestandardowych wymiarach 3x3m.

Klatka będzie zatem jeszcze mniejsza niż ring, w którym biją się zawodnicy GROMDY (4x4m).

Kursy bukmacherskie Murański vs Tańcula

Pojawiła się właśnie pełna oferta zakładów bukmacherskich na walkę Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim. Przypominamy, że galę FAME MMA obstawić możesz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic. Nigdzie indziej nie znajdziesz oferty na wydarzenia organizowane przez FAME.

Co ciekawe jeszcze kilka dni temu kurs na wygraną Jacka wynosił 2.70, natomiast teraz jest już to aż 3.30! Kto zatem wierzy w umiejętności “Murana” może się nieźle dorobić. Na zwycięstwie Tańculi nie zarobimy praktycznie nic – kurs sporo zmalał i wynosi 1.25, chyba że zdecydujemy się rozważyć dodatkowe warianty obstawienia. Przykładowo – czy walka zakończy się w 1. minucie.

Kto wygra walkę?

Kolejna oferta, która pojawiła się u bukmachera BetClic to liczba stoczonych rund.

Zdaniem naszej redakcji najkorzystniejszy kurs do wykorzystania to ten, że walka potrwa dłużej niż 2 minutyzakład powyżej 1.5 rundy.

Kurs na to zdarzenie wynosi aż 2.30.

Kolejna opcja, która właśnie się pojawiła to rezultat końcowy. Kurs na to, że Tańcula wygra przez nokaut, TKO, dyskwalifikację, lub poddanie wynosi zaledwie 1.30. Natomiast, jeśli ktoś wierzy w zwycięstwo “Murana” jest to aż 3.50.

-> Otwórz konto i odbierz bonus!

Kosmicznie wyglądają kursy na wygraną przez decyzję, jednak w przypadku klatki 3x3m i ciągłej wymiany ciosów jest to mało prawdopodobne.

Eksperci wskazują, że walka nie powinna wyjść poza 1 rundę. Jak zatem wyglądają kursy na zwycięstwo Tańculi i Murańskiego w tym przypadku?

Kurs na to, że Tańcula skończy Murańskiego w 1 rundzie wynosi aż 1.95. Na wygraną “Murana” aż 5.00!

Ostatnia propozycja jaka się pojawiła to, czy walka zakończy się w 1. minucie.

Kurs na to zdarzenie wynosi 2.35.

Galę FAME MMA obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic. Rejestrując się tutaj na start otrzymasz “CASHBACK” do 550 zł. W przypadku przegranego zakładu dostaniesz zwrot na konto bonusowe!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Radzikowski pokona Piotra „Bestię” Piechowiaka? Bukmacherzy wskazali faworyta walki na FAME 12

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO