Niedziela, 19 Maja, 2024

Narzeczona Artura Szpilki przegrywa na gali FAME MMA 12! “Szpila” załamany!

fot. FAME MMA
Opublikowane 20 listopada 2021, 21:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami kolejny pojedynek gali FAME MMA 12. Już dzisiaj zobaczymy hitowe starcia, w tym m.in. pojedynek Murański vs Tańcula, czy starcie Wrzosek vs “Don Kasjo”.

Przewiduje się, że dzisiejsza gala pobije kolejne rekordy oglądalności głównie za sprawą ogromnego konfliktu pomiędzy Jackiem Murańskim i Arkadiuszem Tańculą.

Duże zainteresowanie wzbudza również wyzwanie, przed jakim stanął Kasjusz Życiński. “Don Kasjo” ma jednego wieczoru stoczyć dwie walki. Najpierw z Marcinem Wrzoskiem, a następnie z “Boxdelem”, z którym również jest skonfliktowany.

Na FAME 12 do klatki powróciła Kamila Wybrańczyk. Narzeczona Artura Szpilki stoczyła swój trzeci pojedynek w karierze i weszła do oktagonu z bilansem jednego zwycięstwa i jednej porażki.

Jej rywalką była Anna “IFBB PRO” Andrzejewska. Freak fighterka zadebiutowała na gali FAME 9 i poniosła porażkę. Powróciła teraz do klatki po ponad 8-miesięcznej przerwie.

FAME MMA 12: Murański vs Tańcula – wyniki i relacja na żywo

Kamila Wybrańczyk vs Anna Andrzejewska relacja

Runda 1: Od początku przodu ruszyła Wybrańczyk, która celnie zaczęła pracować niskimi kopnięciami. Andrzejewska celnie skontrowała szarżującą rywalką. Następnie Anna zaczęła dociskać rywalkę do siatki. Po wznowieniu akcji Kamiszka poszła do przodu ale znów została skontrowana serią dwóch ciosów. Wybrańczyk po jednej z akcji dała się zaskoczyć dwoma celnymi ciosami prostymi.

Runda 2: Wykorzystując luki rywalki Andrzejewska trafiła Kamilę dwoma mocnymi bombami naruszając przeciwniczkę. Kamiszka poszła przodu i po jednej z akcji znów została skontrowana. Wybrańczyk była bardzo chaotyczna podczas swojej pracy w stójce. Kamila trafiła rywalkę prawym ciosem, ale sama otrzymała kolejną serię ciosów od rywalki.

Runda 3: Kamiszka znowu ruszyła do przodu lecz po raz kolejny została skontrowana. Andrzejewska trafiła niezwykle celnym prawym prostym. Wybrańczyk była coraz bardziej bezradna w tym boju. Jednak Kamila trafiła dwoma ciosami wykorzystując pracę w dystansie. Wybrańczyk wypuściła świetny sierp ale został on skontrowany. Na ostatnie 30 sekund obie panie poszły na wymiany, w których obie trafiły wiele piekielnie potężnych ciosów.

Sędziowie punktowali zwycięstwo Anny Andrzejewskiej!

“Nie zgadzam się z werdyktem. Anka ledwo stała na nogach” – powiedziała po walce Wybrańczyk za co została wygwizdana przez kibiców.

> OGLĄDAJ FAME MMA NA ŻYWO TUTAJ <

fot. FAME MMA

Karta walk FAME MMA 12

  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – o pas mistrzowski wagi półśredniej
  • Kacper Blonsky vs Mateusz „FIT Lovers” Janusz
  • Krzysztof „Radzik” Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula – „klatka rzymska”, 3×3 m
  • Karolina „Zusje” Smogulecka vs Marta „Marti Renti” Rentel
  • Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
  • Krystian „Krycha UFC” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

+ walka otwierająca galę (finał „Road to Armia”)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO