Poniedziałek, 27 Maja, 2024

FAME MMA 12: Murański vs Tańcula – wyniki i relacja na żywo

fot. FAME MMA
Opublikowane 20 listopada 2021, 10:55
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Już w sobotę o godzinie 20:00 początek gali FAME MMA 12, gdzie w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Walkę zakontraktowano na szalonych zasadach – zawodnicy zmierzą się w “klatce rzymskiej” o wymiarach 3x3m, w formule MMA, pięć rund po dwie minuty każda. W co-main evencie czeka nas pojedynek bokserski pomiędzy Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim, a Marcinem “Polish Zombie” Wrzoskiem. Jeśli Życiński wygra to zawalczy kilkanaście minut później z “Boxdelem”, czyli stoczy dwie walki na 1 gali! Wyniki na żywo Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula.

Wyniki na żywo i relacja FAME MMA 12

Łącznie na karcie walk gali FAME MMA 12 zobaczymy jedenaście pojedynków. Pierwszą walką otwierającą freakową galę jest pojedynek finałowy turnieju “Road to Armia” – zwycięzca zgarnie kontrakt z organizacją Armia Fight Night.

W klatce FAME zadebiutuje m.in. Krzysztof “Radzik” Radzikowski. Zmierzy się on z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem. O pas mistrzowski wagi półśredniej zmierzą się Adrian “Polak” Polański i Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka.

Na gali zobaczymy również pojedynki kobiet. Powraca narzeczona Artura Szpilki, czyli Kamila Wybrańczyk. Popularna “Kamiszka” skonfrontuje się z Anną Andrzejewską. Oprócz tego Karolina „Zusje” Smogulecka zmierzy się z Martą „Marti Renti” Rentel.

Transmisja gali FAME 12 odbędzie się w systemie PPV. Początek już w sobotę o godzinie 20:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 24,99 zł!

Data: 20 listopada, sobota
Godzina: 20:00
Liczba walk: 10 pojedynków
Lokalizacja: Gdańsk (Ergo Arena)
Cena PPV: 24,99 zł

Wykup dostęp do FAME 12 – tutaj.

FAME MMA 12 – wyniki na żywo

Wyniki na żywo z gali FAME MMA 12 i relacja. Początek o godzinie 20:00 w sobotę!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO