sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaFame MMAFAME MMA 12: Murański vs Tańcula - wyniki i relacja na żywo

FAME MMA 12: Murański vs Tańcula – wyniki i relacja na żywo

Już w sobotę o godzinie 20:00 początek gali FAME MMA 12, gdzie w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Walkę zakontraktowano na szalonych zasadach – zawodnicy zmierzą się w „klatce rzymskiej” o wymiarach 3x3m, w formule MMA, pięć rund po dwie minuty każda. W co-main evencie czeka nas pojedynek bokserski pomiędzy Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, a Marcinem „Polish Zombie” Wrzoskiem. Jeśli Życiński wygra to zawalczy kilkanaście minut później z „Boxdelem”, czyli stoczy dwie walki na 1 gali! Wyniki na żywo Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula.

Wyniki na żywo i relacja FAME MMA 12

Łącznie na karcie walk gali FAME MMA 12 zobaczymy jedenaście pojedynków. Pierwszą walką otwierającą freakową galę jest pojedynek finałowy turnieju „Road to Armia” – zwycięzca zgarnie kontrakt z organizacją Armia Fight Night.

W klatce FAME zadebiutuje m.in. Krzysztof „Radzik” Radzikowski. Zmierzy się on z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. O pas mistrzowski wagi półśredniej zmierzą się Adrian „Polak” Polański i Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka.

Na gali zobaczymy również pojedynki kobiet. Powraca narzeczona Artura Szpilki, czyli Kamila Wybrańczyk. Popularna „Kamiszka” skonfrontuje się z Anną Andrzejewską. Oprócz tego Karolina „Zusje” Smogulecka zmierzy się z Martą „Marti Renti” Rentel.

Transmisja gali FAME 12 odbędzie się w systemie PPV. Początek już w sobotę o godzinie 20:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 24,99 zł!

Data: 20 listopada, sobota
Godzina: 20:00
Liczba walk: 10 pojedynków
Lokalizacja: Gdańsk (Ergo Arena)
Cena PPV: 24,99 zł

Wykup dostęp do FAME 12 – tutaj.

FAME MMA 12 – wyniki na żywo

Wyniki na żywo z gali FAME MMA 12 i relacja. Początek o godzinie 20:00 w sobotę!

YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.