Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Jóźwiak może walczyć z Najmanem na gołe pięści! “Na treningach zobaczyłem, że to nie ma nic wspólnego z ulicą, z bójkami, których doświadczyłem”

Najman rzuca wyzwanie prezesowi FEN! Zwycięzca pojedynku ma zgarnąć prawo do...
Fot. YouTube
Opublikowane 4 grudnia 2021, 12:13
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie walki z Marcinem Najmanem. Prezes FEN przyznał, że może bić się na gołe pięści.

Kilka miesięcy temu zrobiło się głośno w sprawie debiutu Jacka Murańskiego w formule MMA. Miał on zmierzyć się z “El Testosteronem”. Pojawiło się wówczas pytanie, która federacja zorganizuje takie starcie? Najman oczywiście chciał, żeby pojedynek odbył się na MMA-VIP, jednak głos zabrał również Paweł Jóźwiak.

Narodził się więc pomysł, aby doprowadzić do zestawienia włodarza MMA-VIP i prezesa FEN. Stawką walki miało być prawo do zorganizowania wspomnianego pojedynku z udziałem Jacka Murańskiego.

Do pojedynku jeszcze nie doszło, a “Muran” zdążył zadebiutować na gali FAME, podpisał kontrakt z Elite Fighters oraz pokłócił się z Marcinem Najmanem. Mimo takiego obrotu spraw, włodarze nadal chcą stoczyć ze sobą pojedynek, który planowany jest na przyszły rok.

Jóźwiak przyznaje, że czas mocno działa na jego korzyść, gdyż może lepiej przygotować się do starcia z Najmanem, który mimo tego, że większość walk przegrywał, to ma dużo większe doświadczenie, niż debiutujący prezes FEN.

Jóźwiak udzielił niedawno wywiadu kanałowi MMA-Bądź na bieżąco, w którym poruszony został temat walki z Marcinem Najmanem. Prezes FEN przyznał, że zamierza znokautować swojego rywala. Zaznaczył również, że dopiero gdy rozpoczął treningi w Akademii Sportów Walki Wilanów, zobaczył, że sporty walki nie mają wiele wspólnego z bójkami na ulicy.

– Trudno, żebym teraz gadał o walce z Marcinem Najmanem, skoro on teraz ma inne walki. Tam do niego jest cała kolejka. My jesteśmy dogadani, w przyszłym roku się zmierzymy. Zobacz, jak ja wyglądam, chudnę w oczach, a to świadczy o tym, że trenuję cały czas, szykuję się i zrobimy ten pojedynek. Marcin dał mi słowo i mam nadzieję, że go dotrzyma. Musi przyjąć KO od prezesa.

– Czas działa tutaj na moją korzyść, bo im później się ten pojedynek odbędzie, tym lepiej dla mnie, bo więcej się nauczę. Będąc w Akademii Sportów Walki Wilanów, u mojego trenera zobaczyłem, że to nie ma nic wspólnego z ulicą, z bójkami, których kiedyś doświadczyłem.

Prezes FEN przyznał również, że mógłby zmierzyć się z Najmanem na gołe pięści. Jak jednak wiemy, “El Testosteron” raczej się na to nie zgodzi, gdyż uważa, że taka formuła jest w Polsce nielegalna.

Czemu nie zrobić tego na gołe pieści? Ale tylko nie w boksie, bo w boksie to nie miałbym z nim szans, bo Najman to jednak były bokser.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments