(VIDEO) Awantura na konferencji Prime Show MMA! Alan Kwieciński rzucił się na Adriana Ciosa!

Fot. YouTube
Opublikowane 28 grudnia 2021, 19:45
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Właśnie trwa pierwsza konferencja nowej organizacji Prime Show MMA, na której nie brakuje dymów. Tym razem doszło do awantury pomiędzy Alanem Kwiecińskim i Adrianem Ciosem.

Prime Show MMA to nowy projekt, który niespodziewanie zaczął ogłaszać nazwiska kolejnych zawodników, którzy zawalczą na pierwszej gali. W main evencie zobaczymy starcie „Kamerzysty” z Kruszwilem, który ma już na swoim koncie debiut w klatce.

Co ciekawe, podczas konferencji dowiedzieliśmy się, że włodarzem organizacji jest sam „Don Kasjo”. Freak fighter zdradził, że już od dawna planował własny projekt. Zamierza poprowadzić federację, w której zawalczą m.in. Mateusz Murański, „Hecman”, Soroko czy Jaś Kapela.

Swój pojedynek na debiutanckiej gali stoczy również Adrian Cios, który wdał się w awanturę z zawodnikiem FAME Alanem Kwiecińskim.

Co ciekawe, to nie jest ich pierwsza konfrontacja. Wcześniej spotkali się na gali AlkoMaster. Kiedy pijany Cios zachowywał się wulgarnie i przeszkodził w wywiadzie udzielanym przez Kwiecińskiego, zawodnik FAME nie wytrzymał i doszło do rękoczynów. Będący pod mocnym wpływem alkoholu Cios nie był w stanie zagrozić Alanowi.

Tym razem Kwieciński wystartował w kierunku freak fightera, jednak w porę zareagowała ochrona, która stanęła pomiędzy nim a Adrianem Ciosem.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments