Sobota, 18 Maja, 2024

Gamrot, Pudzianowski i KSW wielce docenieni! Nominacje do światowych nagród MMA!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 29 lipca 2022, 12:59
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Polacy zyskują coraz większą sławę w światowym MMA! Mateusz Gamrot, największa polska federacja, czyli KSW oraz kilku jej zawodników zostali nominowani w plebiscycie “World MMA Awards”!

Magazyn “Fighters Only” od czternastu lat przyznaje “World MMA Awards” w różnych kategoriach, a o zwycięzcach decydują fani z całego świata. W ubiegłym roku wśród nominowanych znaleźć można było Jana Błachowicz, czy Mameda Khalidova. Tym razem polskich akcentów jest jeszcze więcej!

Przede wszystkim po rocznej przerwie ponownie można oddać głos na KSW, jako Najlepszą Organizację. Polska federacja zorganizowała wiele gal, które miały kapitalne zestawienia, jak Khalidov vs. Soldić, czy Pudzianowski vs. Materla. Organizacja zarządzana przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego w swojej kategorii rywalizować będzie z UFC, Bellatorem, PFL oraz Cage Warriors.

Głos oddać można również na Mateusza Gamrota, który jest jednym z pięciu zawodników i zawodniczek walczących o miano Odkrycia roku. Popularny “Gamer” od kwietnia 2021 roku pozostaje niepokonany w największej organizacji MMA na świecie, a po trzech wygranych przed czasem przed miesiącem pokonał faworyzowanego Armana Tsarukyana.

Co więcej, najlepszy polski lekki może zgarnąć dwie statuetki. “Gamer” znalazł się też w topowej piątce kategorii Międzynarodowy zawodnik roku! Tu oprócz takich nazwisk, jak Chimaev, Makhachev, czy Volkanovski znalazło się również miejsce dla podwójnego championa KSW – Roboerto Soldicia!

W kategorii Niespodzianka roku ujęto z kolei KO Mariusza Pudzianowskiego na byłym mistrzu wagi średniej KSW, Michale Materli. Były strongman był skazywany na porażkę i wszyscy spodziewali się, że doświadczenie zwycięży. Ostatecznie to “Pudzian” brutalnie skończył swojego rywala!

Głosy w plebiscycie “World MMA Awards” oddawać można pod TYM LINKIEM.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments