Sobota, 13 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Masakryczne złamanie! Zawodnik chciał walczyć z przestawionym nosem!

Źródło: screenshot Twitter
fot. Twitter
Opublikowane 2 sierpnia 2022, 12:09
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Wchodząc do ringu, czy też do klatki zawodnicy wiedzą, że są narażeni na mniejsze lub większe urazy. Niektórzy jednak nic sobie nie robią… nawet z przestawionej kości.

W tę niedzielę odbyła się gala A1 Combat. Jest to federacja, którą prowadzi Hall of Famer UFC, Urijah Faber. Popularny “The California Kid” zestawił ze sobą dwóch perspektywicznych fighterów z niewielkim doświadczeniem – Blake’a Perry’ego (1-0-0) i Marcela McCaina (0-1-0).

Już w trakcie pierwszej rundy McCain ściągnął głowę rywala w tajskim klinczu, gdzie wymierzył mu brutalne kolano prosto w nos. Niepokonany na tamten moment Perry zupełnie sobie z tego nic nie zrobił i dalej napierał na przeciwnika, co można zobaczyć w poniższej powtórce.

Blake wytrzymał do końca otwierającej odsłony i jak gdyby nigdy nic udał się na przerwę. Wideo ze zbliżeniem na efekt kontuzji zamieścił kanał UFC Fight Pass na Twitterze, okraszając go sarkastycznym pytaniem: “Myślicie, że nos jest złamany?”

Sędzia widząc zmasakrowany nos zawodnika z Hawajów wezwał lekarza i wspólnie podjęli decyzję o zakończeniu pojedynku przed czasem. Blake Perry doznał tym samym pierwszej zawodowej porażki, choć protestował i dalej chciał mierzyć się z McCainem.

Poniżej wideo z nastawiania nosa fightera. Przeznaczone raczej dla osób o mocnych nerwach.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments