Poniedziałek, 26 Lutego, 2024

(VIDEO) Najman został zaczepiony przez hejterów! Opowiada, jak ich wyjaśnił: „Usłyszałem zaczepki i się wróciłem…”

Fot. YouTube
Opublikowane 4 sierpnia 2022, 15:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman w ostatnim nagraniu opublikowanym na swoich social mediach opowiedział o tym, jak został zaczepiony podczas spaceru z rodziną.

„El Testosteron” to jeden z najbardziej kontrowersyjnych freak fighterów w całej Polsce. Bez wątpienia ma znacznie więcej hejterów niż fanów. Wielu czeka na jego pojedynki, ale nie dlatego, żeby mu kibicować, tylko zobaczyć, jak ponosi porażki.

Marcin Najman wyjaśnia hejterów

Na swoich social mediach Najman opowiedział historię, jaka przytrafiła mu się kilka dni temu – Miałem okazję przekonać się, jak wygląda spotkanie hejterów z Internetu, sprzed monitora, sprzed telefonu, jak również z dużej odległości, jak później wygląda takie spotkanie w życiu realnym – rozpoczął freak fighter.

Wyjaśnił, że gdy przechodził razem ze swoją żoną i córką obok boiska, został zaczepiony przez grające na nim osoby. Ktoś krzyknął w jego stronę, dopiero kiedy ten odszedł na odległość kilkuset metrów.

– Kibicowały im jakieś ich narzeczone, więc podejrzewam, że to był powód, żeby się popisać. Jak byłem tak w odległości 200-300 metrów dalej, usłyszałem zaczepne odgłosy w swoim kierunku, więc postanowiłem się wrócić i dopytać, który to taki odważny.

Następnie pokazał nagranie, kiedy to zwrócił się do osób, które go zaczepiły i rzucił w ich kierunku – Który z was krzyczał? Taki ku*wa jesteś odważny!?

Nikt jednak nie chciał przyznać się do zaczepienia freak fightera. Najman całą sytuację podsumował takim komentarzem:

– Nikt nic nie wie, nikt nic nie wie, kto krzyczał. Teraz się zastanawiam, czy to nie wstyd tak przy tych dziewczynach, narzeczonych, przy kolegach z jednej strony udawać odważnego na odległość, a później nikt nic nie wie. Banda tchórzy, trolli internetowych, tak to wygląda w życiu realnym.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments