Wtorek, 18 Czerwca, 2024

Jóźwiak przed walką z Najmanem: “Kiedyś tak mnie wku**ił, że chciałem jechać do Częstochowy z siekierą”

Fot. YouTube
Opublikowane 9 sierpnia 2022, 10:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

W najbliższych miesiącach Paweł Jóźwiak ma zadebiutować w sportach walki i zmierzyć się z Marcinem Najmanem, z którym w przeszłości był skonfliktowany.

“El Testosteron” zapowiada kolejną już emeryturę i ogłosił, że zostało przed nim kilka ostatnich pojedynków, w których na pewno zmierzy się z Jackiem Murańskim oraz prezesem FEN. Jak wiadomo, starcie odbędzie się na gali WOTORE. Problem w tym, że jest to organizacja walk na gołe pięści, a Jóźwiak nie chce bić się na takich zasadach.

Najman ma znacznie większy staż treningowy oraz doświadczenie w sportach walki, w samym MMA stoczył 11 pojedynków. Mimo to, kibice w roli faworyta stawiają Jóźwiaka, który dopiero zadebiutuje w walce.

Jóźwiak przed walką z Najmanem

O zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. W przeszłości Jóźwiak i Najman nie szczędzili sobie ostrych słów i wdawali się w kłótnie za pośrednictwem social mediów. Kiedy jednak ma już dojść do walki, okazuje się, że nie ma żadnego konfliktu.

W najnowszym wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco prezes FEN wyjaśnił, że było bardzo dużo złej krwi, jednak sporo się zmieniło w ostatnim czasie:

– Kiedyś się bardzo nie lubiliśmy. Była taka sytuacja, że tak mnie wkurwił z 3 lata temu, że chciałem jechać do Częstochowy, mówiąc w przenośni z siekierą i łeb mu odrąbać, tak się kłóciliśmy na Twitterze. Ale potem im dalej w las, ta walka się przekładała, zdążyliśmy się tyle razy spotkać. Naprawdę w różnych miejscach, Marcin mnie prześladuje, gdzie ja się nie pojawiłem, tam Najman. W pewny momencie co tydzień w innej części kraju spotykałem Marcina.

– Nie będziemy konfliktu udawać, ale i tak będzie iskrzyło. Mieliśmy jedno face-to-face ,przez godzinę w inteligenty sposób sobie tak dokuczaliśmy, że były emocje. Też może pokażemy zawodnikom sportowym, jak wypromować pojedynek, nie robiąc patologii.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments