Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Fame MMA 15 gdzie oglądać? Cena PPV, ile kosztuje Fame MMA 15 PPV? Transmisja na żywo Fame MMA 15 PPV.

Źródło: Fame MMA
fot. Fame MMA
Opublikowane 26 sierpnia 2022, 11:11
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Gdzie oglądać i ile kosztuje PPV Fame MMA 15? Już tylko godziny dzielą nas od największej gali freak fight tych wakacji! Fame MMA 15 zapowiada się arcyciekawie, a karta walk ponownie nie zawiodła. W stawce main eventu “Linkimaster” vs. “Lil Masti” są aż trzy pasy mistrzowskie, a wcześniej Arkadiusz Tańcula zakończy konflikt z rodziną Murańskich! Gdzie oglądać Fame MMA 15? Ile kosztuje PPV Fame MMA 15? Cena PPV, transmisja na żywo i stream online.

-> Nie czekaj, kup PPV Fame MMA 15 już teraz!

Kiedy i o której Fame MMA 15?

Już dziś w piątek 26 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie kolejne hitowe widowisko! Fame MMA 15 jak zawsze dostarczy kapitalnych wrażeń za sprawą najlepszych zawodników i zawodniczek ze świata freak fight’ów. Tego wieczoru ponownie zobaczymy gwiazdy ze świata Internetu, muzyki, telewizji czy nawet sportu!

Jednym z największych wydarzeń Fame MMA 15 PPV będzie pojedynek Arkadiusza Tańculi z rodziną Murańskich. Konflikt, który trwa już ponad rok zostanie zakończony historycznym wydarzeniem. Najpierw młody “Muran” wyjdzie do “Aroya, a następnie jego tata, Jacek, zmierzy się z Tańculą w klatce rzymskiej. Nigdy wcześniej ojciec z synem nie walczyli z tym samym oponentem na jednej gali!

Jeśli Arek nie będzie wstanie wyjść do drugiego przeciwnika, wówczas jako rezerwowy wejdzie “Szalony Reporter”. Obaj Murańscy okazali się sporo ciężsi, a emocji w tych pojedynkach nie będzie brakowało! O której Fame MMA 15? Gala rozpocznie się o godzinie 19:00 w piątek, 26.08.2022 r.

Transmisja na żywo Fame MMA 15. Gdzie oglądać?

Fame MMA 15 ZA DARMO. Niestety, ale nie będzie darmowej transmisji LIVE w TV. Jedynym legalnym źródłem streamu na żywo jest wykupienie PAY-PER-VIEW, przez TEN LINK. Oglądanie nielegalnych transmisji grozi karą.

Main eventem show będzie wielki rewanż “Linkimaster” vs. “Lil Masti”. Panie walczyły już przed trzema laty, gdzie górą była Aniela Bogusz. Od tamtej pory Linkiewicz bardzo się rozwinęła i pokonywała kolejne mocne rywalki. Teraz uważa, że wynik będzie inny, a stawką walki wieczoru są aż trzy tytuły mistrzowskie: Królowej Freak Fight, wagi koguciej kobiet Fame MMA oraz wagi OPEN kobiet Fame MMA.

Cena PPV Fame MMA 15. Kwota, jaką należy przeznaczyć na Pay-Per-View wydarzenia zależna jest od wybranego pakietu przez użytkownika. Na samym początku należy jednak założyć konto TUTAJ, by móc zobaczyć pojedynek na szalonych zasadach pomiędzy Kacprem Błońskim i Marcinem Dubielem.

-> WYKUP MMA 15 PPV!

Fame MMA 15: Ile kosztuje PPV?

Ile kosztuje PPV? Galę FAME 15 obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME MMA 15 PPV zaczyna się już od 29,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty.

Cena FAME MMA 15 PREMIUM PPV wynosi 34,99 zł. Wraz z nią otrzymuje się możliwość obejrzenia gali na żywo w najwyższej jakości HD 1080p. Ponadto przez kolejnych 7 dni odtworzyć można wszystkie gale i materiały dodatkowe, jak Loża Szyderców aż od samej gali FAME MMA 12!

Wariant FAME 15 BASIC PPV to opcja podstawowa, która kosztuje 29,99 zł. Transmisja na żywo FAME MMA 15 dostępna jest w jakości 720p. Galę obejrzeć można także przez 48h po jej zakończeniu. Po wyborze odpowiadającej nam opcji przechodzi się do wyboru metody płatności: Blik, Google/Apple Pay, przelew, karta.

Ostateczna cena PPV Fame 15 zależna jest właśnie od sposobu płatności. Do niektórych z nich doliczana jest prowizja, która wynieść może od jednego do pięciu złotych.

Typy i kursy bukmacherskie na Fame MMA 15 w BetClic

FAME MMA 15 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera BetClic! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

-> Obstaw Fame MMA 15 BEZ RYZYKA!

Karta walk Fame MMA 15

Walka wieczoru:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela „Lil Masti” Bogusz – o pasy mistrzowskie kategorii koguciej kobiet FAME, wagi OPEN oraz o pas Królowej Freak Fights

Karta główna:

  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko – walka w K-1
  • Mariusz „Sarius” Golling vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – walka w boksie
  • Kacper „Crusher” Błoński vs Marcin Dubiel – walka w MMA w klatce rzymskiej, bez limitu czasowego
  • Jacek „Muran” Murański vs. Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak – walka w MMA w klatce rzymskiej
  • Arkadiusz Tańcula vs Jacek „Muran” Murański – walka w MMA w klatce rzymskiej
  • Arkadiusz Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański – walka w MMA
  • Franciszek „Franio” Rusiecki vs Jakub „Paramaxil” Frączek – walka w K-1
  • Rafał „Takefun” Górniak vs Filip Zabielski – walka w K-1
  • Jamel i Jamil Neffati vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak – walka 2 vs. 2 w MMA

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO