Sobota, 13 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Ochroniarz uderzył z główki Piotra Szeligę! Kolejna awantura na gali FAME 15!

Fot. Twitter
Opublikowane 29 sierpnia 2022, 16:51
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami gala FAME 15, podczas której nie brakowało ogromnych emocji zarówno w klatce, jak i poza nią. Doszło m.in. do dwóch awantur z udziałem freak fighterów.

W miniony piątek doszło m.in. do dwóch walk w klatce rzymskiej. W jednej z nich Kacper Błoński zmierzył się z Marcinem Dubielem. Pierwszy z zawodników był mocno faworyzowany, jednak skazywany na porażkę przeciwnik pokazał wielki charakter i zwyciężył po blisko 18-minutowym starciu.

Błoński potrzebował pomocy medycznej i został wyniesiony na noszach. To właśnie wtedy doszło do jednej z awantur, gdy medykowi puściły nerwy, kiedy Mansur Azhiev przeszkadzał im, próbując podać wody półprzytomnemu zawodnikowi. Trenerzy z WCA i Adrian Polak mocno się zdenerwowali i o mało nie zaatakowali medyka.

Piotr Szeliga dostał z główki od ochroniarza!

Do awantury doszło również z udziałem “Szeliego”, który był w narożniku Arkadiusza Tańculi. Podczas FAME 15 “Aroy” zmierzył się z dwoma Murańskimi. Najpierw poddał Mateusza, a następnie brutalnie rozbił Jacka na pełnym dystansie. Co ciekawe, zakończył nawet konflikt z młodym “Muranem”.

Po zwycięstwie “Aroya” doszło jednak do kolejnej awantury. Całe zdarzenia zostało zarejestrowane przez świadka, który znajdował się w pobliżu. W kierunku Szeligi ruszyli dwaj ochroniarze, a jeden z nich uderzył freak fightera z główki.

Poniżej znajdziecie nagrania ze wspomnianych awantur, do których doszło w trakcie FAME 15. Sam Szeliga pytany przez swoich kibiców odniósł się do sprawy i wyjaśnił wszystko tutaj – Piotr Szeliga tłumaczy awanturę z ochroniarzem na Fame MMA 15!

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO