Czwartek, 18 Kwietnia, 2024

Zbigniew Rybak o swoich relacjach z “Różalem”. “Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, ale…”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 6 września 2022, 12:06
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Książka “Zbigniew Rybak – Syn Józefa” jest już dostępna w przedsprzedaży. Dzięki niej czytelnik ma możliwość poczuć klimat lat 90. i zrozumieć, dlaczego świat chuliganów tak istotnie wpłynął na przemiany społeczne w Polsce. W jednym z ostatnich wywiadów bohater tej lektury, podzielił się tym, jak wygląda jego relacja z Marcinem “Różalem” Różalskim.

Rybak to twórca Rugby Club Arka Gdynia oraz legendarny chuligan, który był liderem bojówki gdyńskiego klubu. Postanowił zebrać swoje wspomnienia i opisać je w książce “Zbigniew Rybak – Syn Józefa”.

Czytelnik z perspektywy pierwszej osoby może dowiedzieć się, jak wyglądały lata 90. i stadionowe konfrontacje. Zbigniew Rybak zdradza także m.in. jak został sportowcem oraz w jaki sposób rozwiązał zatargi z prawem przez rugby.

Książkę można kupić na stronie www.zbigniewrybak.pl

-> Kup teraz i nie przegap premiery!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie patron-fansportu-1-1024x576.png

Zbigniew Rybak ciepło o Marcinie Różalskim

Z okazji uruchomienia przedsprzedaży książki Zbigniew Rybak wziął udział w sekcji “Q&A” i odpowiedział na pytania osób obserwujących media społecznościowe portalu “FANSPORTU.PL”. Rybak uchylił rąbka tajemnicy, jak wygląda jego przyjaźń z Rafałem “Uszolem” Dąbrowskim, zdradził, że Patryk Vega chciał o nim nakręcić film, a także podzielił się swoją opinią o Arturze Szpilce.

Założyciel Arka Gdynia Rugby Club znalazł również chwilę, aby opowiedzieć o byłym mistrzu KSW w wadze ciężkiej oraz jednym z najbardziej utytułowanych kick-bokserów. Jak sam przyznał, z Marcinem “Różalem” Różalskim łączą go bardzo pozytywne relacje.

– Bardzo lubię Marcina gdyż tak samo jak ja jest poganinem. Podobnie jak ja jest także twarzą sklepu “Skullhead”, który jest w Gdyni. Polecam cichy od nich. Kilka razy mieliśmy okazję porozmawiać, niegdyś był nawet u mnie w domu. Marcin to naprawdę bardzo fajny chłopak.

Zbigniew Rybak opowiedział, że zanim poznał “Różala“, to dużo dobrego usłyszał o nim od Dariusza Działka, znanego pod pseudonimem “DJ Decks“. To legendarny producent muzyczny, który razem z “Peją” tworzył grupę “Slums Attack”. Rybak i Działek znają się od lat i dzielą wspólną pasję, jaką jest rugby.

– Kiedyś “DJ Decks”, który się przyjaźni z “Różalem” powiedział mi taką rzecz, że muszę go poznać, ponieważ on ma takie wrażenie, że jak rozmawia ze mną, to tak, jakby rozmawiał z Marcinem. “Różal” zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, ale w końcu to jest wojownik. Po prostu fajny gość i silny mężczyzna.

-> Kup teraz i nie przegap premiery!

Cały materiał Q&A ze Zbigniewem Rybakiem znajdziesz poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO