wtorek, 4 października, 2022
Strona głównaFame MMACzesi mają swoją federację freak fight na wzór FAME MMA! "Popularność idzie...

Czesi mają swoją federację freak fight na wzór FAME MMA! „Popularność idzie niesamowicie w górę”

Prawdopodobnie najbardziej znany youtube’owy „shoter” zajmujący się tematyką freak fight, czyli „ebe ebe” opublikował materiał, który przedstawia federację pod nazwą „Clash of the Stars”. Organizacja stara się czerpać to, co najlepsze z polskich odpowiedników, przede wszystkim z FAME MMA.

W różnych częściach świata i Europy federacje MMA oparte na rywalizacji freak fightowej przyjęły się w lepszym lub gorszym stopniu. W USA coraz popularniejsze są gale pięściarskie z udziałem celebrytów. W Rosji i Serbii od dawna organizowane są wydarzenia, gdzie formuły pojedynków są czymś nowatorskim (np. starcie w budce telefonicznej). W Wielkiej Brytanii gala organizowana przez FAME cieszyła się natomiast nikłym zainteresowaniem.

Nasi południowi sąsiedzi czerpiąc wzorce od najpopularniejszych federacji MMA, postanowili stworzyć własny produkt oparty na freak fightach. Organizacja „Clash of the Stars” zyskuje coraz większe grono sympatyków i rozwija się w naprawdę niewiarygodnym tempie.

Czesi chcą być jak FAME MMA

Specjalnie dla „ebe ebe” na temat organizacji wypowiedział się czeski kulturysta i trener personalny Karlos Benda, którego walka planowana jest na gali CotS 3: Room, 29 października 2022. Opisał on, jak obecnie wygląda ten rynek w Czechach i czy jest zainteresowanie takimi pojedynkami.

– Clash of the Stars nie jest tak popularna jak polskie organizacje, ale ciągle ona rośne. Wierzę, że za parę lat będzie ona absolutnym fenomenem w Czechach. Znam oczywiście FAME MMA i High League. Obserwuję je uważnie już od jakiegoś czasu i dają mi one dużo rozrywki.

YouTube video

W Clash of the Stars podobnie jak w FAME MMA walczą głównie influencerzy, raperzy i youtuberzy. Benda wspominał, że głośno mówi się o udziale polityków lub czeskich śpiewaków operowych, lecz podobnie jak w Polsce skończy się to zapewne na samych rozmyślaniach.

Na materiale opublikowanym przez „ebe ebe” widać także polski akcent w postaci sędziego Tomasza Brondera. Nie tak dawno był on autorem kontrowersyjnej decyzji podczas gali KSW, gdzie zbyt szybko przerwał pojedynek Damiana Janikowskiego twierdząc, że widział nieistniejące „odklepywanie”.

Źródło: YouTube/ebe ebe

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Dawid Ozdoba nie żyje! Zmarła LEGENDA polskiego freak fightu

0
Bardzo smutne informacje pojawiły się w mediach społecznościowych. Według wpisów Ewy Ozdoby zmarł jej syn Dawid. W wielu kręgach jest on uznawany za legendę polskiego freak fightu. W przeszłości toczył pojedynki na FAME MMA i MMA Attack.