sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaFame MMAPasut o "Nitrozyniaku": "Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Za dużo...

Pasut o „Nitrozyniaku”: „Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Za dużo sobie POZWALAŁ”

W co-main evencie gali FAME 16 dojdzie do interesującego starcia. Robert „Sutonator” Pasut zmierzy się z Jackiem Murańskim. Ten pojedynek wzbudza największe emocje u Arkadiusza Tańculi i Tomasza „Szalonego Reportera” Matysiaka, którzy liczyli, że nikt nie weźmie walki z „Muranem”.

Robert Pasut początkowo miał zmierzyć się na sierpniowej lub listopadowej gali FAME z Danielem Majewskim. Popularny influencer wypadł jednak z karty pokrętnie tłumacząc, dlaczego raczej nie zdecyduje się spróbować swoich sił w MMA.

Sutonator” nie mając innych opcji wyboru zaakceptował propozycję części włodarzy organizacji, aby na wydarzeniu o numerze 16 wyjść do oktagonu przeciwko Jackowi Murańskiemu. Pomysł ten nie spodobał się Arkadiuszowi Tańculi i „Szalonemu Reporterowi” . Obaj dali Pasutowi do zrozumienia to, że popełnia błąd, ponieważ w ich ocenie „Murana” nie powinno być już w FAME MMA.

Rywale Murańskiego nie mają merytoryczny argumentów?

Współtwórca „AbstrachujeTV” w rozmowie z kanałem „Wspaniałe Wywiady” zdradza, że nie chciał czekać na swoją walkę do przyszłego roku. Zgodził się zatem na starcie z zawodnikiem, odnośnie którego propozycję otrzymał w ostatniej chwili.

Przyznał, że nie wiedział on o zawiązanej komitywie przeciwko Murańskim. Dodał także, że jeżeli ma do wyboru „hajs, atencję i sławę” oraz poklepanie po plecach przez Arkadiusza Tańculę, to zdecydowanie wolał wybrać to pierwsze.

Pasut stwierdził, że największy problem z Jackiem Murańskim mają osoby, które nie są mu w stanie intelektualnie sprostać. Jak sam zaznaczył nie chodzi tutaj o przekrzykiwanie, ponieważ w tym wszystkim muszą znajdować się jeszcze racjonalne argumenty, które będą potrafiły przekonać odbiorców. Redaktorka kanału „Wspaniałe Wywiady” zapytała „Sutonatora” , czy w takim wypadku „Nitro” nie był w stanie poradzić sobie intelektualnie z „Muranem” ?

– Nitro na początku rozmowy powiedział „Wybory Prezydenckie nie są w 2030”. No jak on się ustawił do tego? Ku*wa! Najprostsza rzecz! Zobacz kiedy są wybory zanim powiesz kiedy ich nie ma. Też uważam, że „Nitro” wcześniej na dużo sobie pozwalał w ciągu swojej kariery. Dzięki temu Jacek Murański wie, że można w niego przyj**ać ostrzej, bo on sobie sam to pozwalał. Wiecie o co chodzi. „Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie”. Jacek to wyczuwa, bo jest starym typem.

Dla Pasuta walka z Jackiem Murańskim będzie drugim pojedynkiem w oktagonie FAME MMA. Podczas gali numer 13 pokonał on Jakuba „Japczana” Piotrowicza przez TKO w pierwszej rundzie.

Zobacz też wywiady z innymi bohaterami Fame MMA 16:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

0
Wielka gala High League 5 już jutro, tj. 10 grudnia o godzinie 20:00. Dziś otrzymamy przedsmak w postaci media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs. Damian Janikowski, Alberto vs. Paweł Tyburski, czy Dawid Załęcki vs. Vaso Bakocević. High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO.