Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

Pasut o “Nitrozyniaku”: “Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Za dużo sobie POZWALAŁ”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 27 września 2022, 14:56
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

W co-main evencie gali FAME 16 dojdzie do interesującego starcia. Robert “Sutonator” Pasut zmierzy się z Jackiem Murańskim. Ten pojedynek wzbudza największe emocje u Arkadiusza Tańculi i Tomasza “Szalonego Reportera” Matysiaka, którzy liczyli, że nikt nie weźmie walki z “Muranem”.

Robert Pasut początkowo miał zmierzyć się na sierpniowej lub listopadowej gali FAME z Danielem Majewskim. Popularny influencer wypadł jednak z karty pokrętnie tłumacząc, dlaczego raczej nie zdecyduje się spróbować swoich sił w MMA.

Sutonator” nie mając innych opcji wyboru zaakceptował propozycję części włodarzy organizacji, aby na wydarzeniu o numerze 16 wyjść do oktagonu przeciwko Jackowi Murańskiemu. Pomysł ten nie spodobał się Arkadiuszowi Tańculi i “Szalonemu Reporterowi” . Obaj dali Pasutowi do zrozumienia to, że popełnia błąd, ponieważ w ich ocenie “Murana” nie powinno być już w FAME MMA.

Rywale Murańskiego nie mają merytoryczny argumentów?

Współtwórca “AbstrachujeTV” w rozmowie z kanałem “Wspaniałe Wywiady” zdradza, że nie chciał czekać na swoją walkę do przyszłego roku. Zgodził się zatem na starcie z zawodnikiem, odnośnie którego propozycję otrzymał w ostatniej chwili.

Przyznał, że nie wiedział on o zawiązanej komitywie przeciwko Murańskim. Dodał także, że jeżeli ma do wyboru “hajs, atencję i sławę” oraz poklepanie po plecach przez Arkadiusza Tańculę, to zdecydowanie wolał wybrać to pierwsze.

Pasut stwierdził, że największy problem z Jackiem Murańskim mają osoby, które nie są mu w stanie intelektualnie sprostać. Jak sam zaznaczył nie chodzi tutaj o przekrzykiwanie, ponieważ w tym wszystkim muszą znajdować się jeszcze racjonalne argumenty, które będą potrafiły przekonać odbiorców. Redaktorka kanału “Wspaniałe Wywiady” zapytała “Sutonatora” , czy w takim wypadku “Nitro” nie był w stanie poradzić sobie intelektualnie z “Muranem” ?

– Nitro na początku rozmowy powiedział “Wybory Prezydenckie nie są w 2030”. No jak on się ustawił do tego? Ku*wa! Najprostsza rzecz! Zobacz kiedy są wybory zanim powiesz kiedy ich nie ma. Też uważam, że “Nitro” wcześniej na dużo sobie pozwalał w ciągu swojej kariery. Dzięki temu Jacek Murański wie, że można w niego przyj**ać ostrzej, bo on sobie sam to pozwalał. Wiecie o co chodzi. “Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie”. Jacek to wyczuwa, bo jest starym typem.

Dla Pasuta walka z Jackiem Murańskim będzie drugim pojedynkiem w oktagonie FAME MMA. Podczas gali numer 13 pokonał on Jakuba “Japczana” Piotrowicza przez TKO w pierwszej rundzie.

Zobacz też wywiady z innymi bohaterami Fame MMA 16:

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO