Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Ostre spięcie Pasuta i Tańculi na konferencji! “Jeśli zachowałem się jak k**wa, to ty też!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 27 września 2022, 09:26
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Wczorajszego wieczora otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie – Jacek Murański zmierzy się na Fame MMA 16 z Robertem Pasutem! Na konferencji prasowej pojawił się również ostatni rywal “Murana”, Arkadiusz Tańcula, który wdał się w kłótnię z “Sutonatorem”.

Wszyscy pamiętają jedno z najbardziej medialnych wydarzeń minionej gali. Arkadiusz Tańcula pokonał obu “Muranów”, jednego po drugim, i oficjalnie zakończył z nimi konflikt. Kilka dni po Fame MMA 15 w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim Robert Pasut ujawnił, że miał walczyć w main evencie tej gali. Popularnemu “Sutonatorowi” wypadł jednak rywal – Daniel Majewski. YouTuber prosił otwarcie o walkę z kimkolwiek i ostatecznie przyjął pojedynek z panem Jackiem.

Tańcula wraz z “Szalonym Reporterem” od dawna mówili otwarcie o tym, że osoba starego “Murana” jest szkodliwa w Internecie i nie zasługuje na atencję. Gdy jednak wyszło na jaw, że Murański zmierzy się z Pasutem, “Aroy” przyznał w jednym z wywiadów, że jeden z twórców kanału “Abstrachuje” go w***wił. W podobnym tonie, choć mniej personalnie, wyrażał się również Tomasz Matysiak.

Robert Pasut starł się z Tańculą!

Tego tematu nie mogło zabraknąć na pierwszej konferencji prasowej przed Fame MMA 16. Robert Pasut odpowiedział na zarzuty Arkadiusza Tańculi skierowane w jego stronę i wyprowadził kontrę słowną. “Sutonator” zarzucił też ostatniemu oponentowi Jacka Murańskiego hipokryzję.

Zostałem określony “sprzedajną k**wą”, ale w takiej formie gramatycznej powiedzmy, że “zachowałem się jak k**wa”. Arek, po pierwsze: p***dol się. Po drugie, jeśli zachowałem się jak k**wa, to ty zachowałeś się jak k**wa, bo walczyłeś z Jackiem, jak pazerna świnia, bo zrobiłeś to kilka razy i jak pies ogrodnika, bo nie dasz innym zarobić. Więc zachowałeś się jak k**wo-świnio-pies.

– Czemu wy***dalasz na Mount Everest hipokryzji zarabiając w ten sam sposób? I jeszcze jedna rzecz, ostatnia. K**wa, czy ty jesteś prezesem Polskiego Związku Freak Fighterów i ja o tym nie wiem? I ty jako prezes zakazałeś mi walczyć z Jackiem?

“Aroy” również znalazł się na konferencji i poczuł się wywołany do tablicy. Przez mikrofon odpowiedział Pasutowi na jego zarzuty, jednak w pewnym momencie ewidentnie między freak fighterami się zagotowało.

Po pierwsze, człowieku, to ja miałem realny konflikt z tymi ludźmi i musiałem go zakończyć, bo ciągle było gdybanie. Wygrałem z jednym, wygrałem z drugim, to i tak było za mało, bo ciągle mówili, że “wygram”.

Ja miałem realny konflikt, chciałem go zakończyć. Federacja zresztą mi mówiła: “tak, Arek. Jeśli wygrasz, to upokorzysz Jacka i nie dostanie więcej walki”. A tu dostaje walkę! Okazuje się, k**wa stary, że nikt nie chciał podjąć tej rękawicy, tylko ty podjąłeś!

Zawodnicy zaczęli się w pewnym momencie wyzywać i Tańcula nazwał “Sutonatora” de*ilem je*anym. Koniec końców panowie stanęli do face to face’a, na którym padła prośba ze strony Roberta Pasuta, by “Aroy” spotkał się z nim w klatce na Fame MMA 19! YouTuberowi nie odpowiadało też wcześniejsze obrażanie go przez freak fightera, na co Tańcula mu odpowiedział:

Powiedziałem, że zachowujesz się jak k**wa, a nie, że jesteś. To jest różnica, bo zachowywać się możesz przestać, a k**wą się jest całe życie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO