Wtorek, 16 Kwietnia, 2024

(VIDEO) “Patrykos” UDERZYŁ “Polaka” podczas F2F! “Dziecku wyje**łeś z partyzanta i mówisz coś o byciu fra**rem?!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 27 września 2022, 10:26
przez Maciek Ściłba
0
0
Brak komentarzy

Potężny konflikt na horyzoncie w FAME MMA. Podczas konferencji przez galą nr 16 doszło do ostrego spięcia pomiędzy Patrykiem “Patrykosem” Domke i Adrianem “Polakiem” Polańskim. Reporter kanału “FAME NEWS” podczas “face to face” uderzył byłego mistrza wagi półśredniej. “Polak” po tej sytuacji był niesamowicie rozjuszony.

Po poniedziałkowej konferencji w internecie pojawiło się wiele komentarzy mówiących o tym, że nadchodząca gala FAME 16 złożona jest w większości z tzw. “mismatchy”. Jak się okazuje, do tej grupy pojedynków z pewnością nie można zaliczyć zestawiania “Patrykos” vs. “Polak” .

Między zawodnikami kipiało już od samego początku konferencji. Na początku panelu z ich udziałem brylował przede wszystkim Domke, wyliczający Polańskiemu przypadki jego hipokryzji oraz pozerstwa. Były posiadacz pasa FAME odbijał piłeczkę twierdzą, że to jego rywal “wybłagał sobie” walkę z nim.

“Uderzyłeś piętnastolatka”

Patrykos” i “Polak” mocno przerzucali się różnego rodzaju argumentami starając się pokazać, który z nich jest bardziej lub mniej honorowy. Do prawdziwej eksplozji doszło jednak podczas zestawienia obydwu z nich twarzą w twarz.

Domke dosyć niespodziewanie uderzył Polańskiego z “liścia”. Zarzucał mu w tym samym czasie, że w taki sam sposób potraktował piętnastolatka.

– Jak się zachowywałeś? Mówiłeś, że masz honor (…) Piętnastolatkowi zaje**łeś w twarz i nie miałeś z tym problemu? (…) Dziecku wyje**łeś z partyzanta i mówisz coś o byciu fra**rem?!

Polak” po próbie uspokojenia go przez czterech ochroniarzy nadal wyglądał jak facet, który już teraz chciałby urwać głowę swojemu rywalowi. Po wyswobodzeniu się z żelaznego uścisku osób odpowiedzialnych za porządek na konferencji, szybko obiegł stół, lecz w ostatnim momencie został powstrzymany przez współprowadzącego konferencję Huberta Mściwujewskiego.

Po tej sytuacji próbowano zrobić drugie podejście do “face to face”, jednak podchodząc ponownie na środek Polański, rzucił mikrofonem w swojego przeciwnika. Współprowadzący widząc nikłe szanse na schłodzenie atmosfery, zdecydowali się na zakończenie tego panelu.

Ciekawie było także po konferencji. W internecie krążą nagrania, gdzie “Patrykos” i “Polak” byli bliscy konfrontacji na backstage’u. Ostatecznie na nagraniach widać kilkunastu ochroniarzy, którzy trzymają obydwu zawodników.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO