Poniedziałek, 22 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Pierwsze słowa “Ferrariego” po ciężkim KO! “Przysięgam ci, to dzięki Polakowi!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 18 września 2022, 10:32
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na wczorajszej gali HIGH League 4 wielkich emocji oczekiwano po walce Amadeusz “Ferrari” Roślik vs. Paweł “Scarface” Bomba. Okazuje się, że zawodnikowi wypożyczonemu z Fame MMA pomógł… jego wróg, Adrian “Polak” Polański.

Amadeusz “Ferrari” Roślik przyszedł do High League z prostą misją – zakończyć konflikt z Pawłem Bombą. Popularny “Scarface” robił, co mógł, by zajść za skórę zawodnikowi Akademii Sportów Walki Wilanów. Gdzie się obaj nie pojawili, ochrona natychmiast stawała między nimi.

Tej jednak nie było w klatce. Obaj freak fighterzy zgodzili się na walkę na zasadach PRIDE, z soccer-kickami i stompami. Już przy wyjściu do oktagonu okazało się jednak, że z tych, jak i innych kopnięć stopą w głowę, nie będzie mógł skorzystać “Ferrari”. Zawodnik Mirosława Oknińskiego doznał urazu stopy i musiał wyjść w specjalnym obuwiu.

Sama walka rozpoczęła się naprawdę nużąco. Żaden z freak fighterów nie atakował, a uderzeń było jak na lekarstwo. Po interwencji sędziego pojedynek bardziej się otworzył i… skończył w mig. “Ferrari” znokautował Bombę po prawym cepie.

Największy wróg pomógł “Ferrariemu”!

W rozmowie z Fansportu TV Amadeusz Roślik przyznał, że spodziewał się otwartej bitki i wymiany cios za cios. Samo zakończenie walki jednak nie było zaskoczeniem, a zachowanie Pawła Bomby potwierdziło przypuszczenia “Ferrariego”, że się go obawiał.

Ja byłem przygotowany naprawdę na straszną wojnę. A… nie jestem zaskoczony, naprawdę spodziewałem się takiego scenariusza.

Miałem w niego wjechać, jak on ruszy na mnie, a on się bał do mnie podejść. Ja mówiłem to ludziom, że to on się tak naprawdę boi i że to jest gra pod publikę.

Kontuzja stopy uniemożliwiała mobilność Roślika. Sam jednak też nie chciał ganiać “Scarface’a” po klatce, czym zachęcałby go do kontry z wykorzystaniem przewagi zasięgu.

No przecież ja na środku mówiłem: no chodź, ku*ewko! Ja go nie chciałem ganiać, jeszcze coś ze stopą miałem… Nieważne. On jest wyższy, po co mam go ganiać i się nadziewać.

“Ferrari” zdradził też, że w zakończeniu walki pomógł mu… Adrian “Polak” Polański. Freak fighter, który od długiego czasu toczy konflikt z Amadeuszem Roślikiem znajdował się w narożniku Bomby.

Jego przyjaciel wspaniały, Adrian, krzyknął: minuta! Ja pomyślałem, kurczę, już? Nic nie zrobiliśmy. Mówię, czas wjechać!

Przysięgam ci, że to dzięki “Polakowi”! Także Adrian widzę, że ty w narożniku to jesteś złoto! Spisałeś się na medal.

Roślik i Polański nie zakopali topora wojennego i raczej nigdy nie będą kolegami. “Ferrari” stwierdził jednak prześmiewczo, że być może przydałby mu się “Polak” w narożniku.

K***wa, jak on tak dobrze doradza… to może jednak warto?

Zobacz wywiady po HIGH League 4:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO