Środa, 19 Czerwca, 2024

Bomba na wolności! Dojdzie do rewanżu z Ferrarim? “Ja z takimi osobami nie przegrywam. To jest dla mnie ujma”

Fot. YouTube
Opublikowane 12 czerwca 2023, 12:03
przez Przemek Krautz
0
7
Jeden komentarz

Paweł Bomba udzielił pierwszego wywiadu po wyjściu na wolność. Wbił szpilki w kilku freak fighterów, w tym m.in. Marcina Najmana i Alana Kwiecińskiego.

“Scarface” to zawodnik High League, który stoczył trzy pojedynki. Przegrał z “Tarzanem” oraz “Ferrarim” i niespodziewanie zdominował Mateusza Murańskiego. Federacja planowała głośny rewanż 2vs2, w którym Murańscy mieli zmierzyć się z Bombą i “El Testosteronem”.

Niestety doszło do tragicznej śmierci Mateusza, a dodatkowo w tym samym czasie policja zatrzymała Bombę, który trafi do tymczasowego aresztu. Zza krat freak fighter zapowiadał, że po wyjściu na wolność podbije freak fighty, jednak w tym czasie organizacji High League przestała istnieć.

“Scarface” odpala się w pierwszym wywiadzie na wolności

W ostatniej rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco przyznał, że być może zobaczymy go w nowej organizacji Clout MMA. Nic jednak na ten moment nie jest potwierdzone, ale zapewne federacja w najbliższym czasie zacznie ogłaszać swoich zawodników.

“Scarface” wypowiedział się m.in. na temat porażki z Amadeuszem “Ferarim” Roślikiem. Ponownie chciałby zmierzyć się z gwiazdą freak fightów i zrewanżować za ciężkie nokaut – To taka ujma dla mnie. Nie obrażając go, bo będę miał jeszcze czas, żeby go nawyzywać. Ja z takimi osobami nie przegrywam. To jest po prostu ujma dla mnie.

Nie szczędził też ostrych słów i w wywiadzie uderzył m.in. w Alana Kwiecińskiego czy Jacka Murańskiego i Marcina Najmana:

– Nawet an*l Kwieciński nie przegrywa tyle, co Najman. On by nawet przegrał ze starym Murańskim. A on przez wszystkie swoje walki nie zadał an jednego ciosu. Tylko Najman to jest jedyna osoba, która jest w stanie przegrać bez otrzymania ciosu. Pomimo tego, że stary Murański nie bije, to Najman nie potrzebuje ciosu, żeby przegrać.

Stwierdził też, że zarówno Murański, jak i Najman mogą mu czyścić buty. Zapytany o pojedynek stwierdził jedynie, że na przeszkodzie może stanąć kontrakt “Murana”, który związał się z Prime Show MMA.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
7
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Najman odpowiada na ostre słowa Bomby! Jest otwarty na walkę: „Jak szuka, to go znajdzie” [VIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 rok temu

[…] w pierwszym wywiadzie Paweł nie szczędził cierpkich słów pod adresem innych freak fighterów. W ostrych słowach uderzył między innymi w Marcina Najmana, […]

WIDEO