Środa, 17 Lipca, 2024

Denis pyta fanów o kolejnego rywala! Uderzył w Szeligę: “Bierzemy kota czy celujemy w leszczy, żeby się odbudować?”

Fot. YouTube/FAME
Opublikowane 8 czerwca 2023, 10:10
przez Przemek Krautz
1
13
2 komentarze

Denis Załęcki zapowiada wielki powrót i zwrócił się do swoich kibiców z pytaniem o rywala na kolejny freakowy pojedynek.

“Bad Boy”, który ma za sobą operację i aktualnie wraca do zdrowia po poważnej kontuzji, niedawno zapowiedział mocny powrót do freak fightów. Przyznał, że był leniwy i nie chciało mu się przygotowywać. Teraz ma nad sobą sztab trenerski i oświadczył, że nadchodzi nowy Denis, który zmiażdży wszystkich rywali:

W klatce zniszczę każdego, kogo mi dadzą, a psychicznie wykończę, już na konferencjach! Jak widzę, co się dzieje i jaka stypa tam panuje to aż mnie chu* strzela! WRACAM I IDĘ PO WAS WSZYSTKICH !!! Bo mam dość waszego pier*** na wywiadach i udawania kogoś, kim nie jesteście!!!! – oświadczył.

Denis wbija szpilkę w Szeligę

Lista zawodników do walki z Załęckim jest naprawdę długo. Przed kontuzją był to m.in. Daniel Omielańczuk, Denis Labryga czy Mateusz Kubiszyn. Po przegranej Denisa z Pawłem Tyburskim zawodnicy jednak nieco stracili zainteresowanie takim pojedynkiem.

“Bad Boy” zabrał jednak głos i wyjaśnił, że ma wiele opcji na kolejne pojedynki. Nie wie, od kogo zacząć podbój freak fightów, dlatego zwrócił się do swoich kibiców. Przy okazji wbił szpilkę w zawodnika FAME Piotra Szeligę, z którym jest skonfliktowany:

– Z kim bijemy się teraz? Bierzemy jakiegoś kota czy celujemy w takich leszczy jak Szeliga, by się odbudować? Dużo mam propozycji i w chu* ciężko wybrać.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
13
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alan.szkobel@onet.pl
Alan.szkobel@onet.pl
1 rok temu

Wez sobie labryge i po temacie

Massney
Massney
Reply to  Alan.szkobel@onet.pl
5 miesięcy temu

Albo kamagre

WIDEO