Dawid Załęcki chce walki z Najmanem i Daro Lwem! „To są freaki, to nie jest KSW. Tutaj może…”

Fot. YouTube
Opublikowane 10 czerwca 2023, 14:58
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Dawid Załęcki przy okazji ostatniego wywiadu dla FANSPORTU TV zdradził, z jakim rywalami chciałby zmierzyć się w przyszłości.

„Crazy” na następnej edycji High League miał zmierzyć się z Denisem Labrygą, jednak wydarzenie zostało odwołane, a organizacja zawiesiła działalność. Zapewne jednak zobaczymy Załęckiego w nowej organizacji, gdyż wielu kibiców freak fightów liczy na kolejne starcia z jego udziałem.

Załęcki o kolejnych rywalach

Jakiś czas temu mówiło się o jego walce z Marcinem Najmanem. Jak sam przyznał teraz, nadal jest zainteresowany takim zestawieniem:

– Liczyłem na to, że teraz będzie Najman. To są freaki do cholery, to nie jest KSW. Tutaj się może spotkać każdy z każdym. Nie jest powiedziane, że się napierdalać na śmierć i życie. Możemy się pobawić.

Jak się okazuje, jest nawet otwarty na walkę z „Daro Lwem”, który po latach w końcu przerwał serię porażek i ma za sobą dwie wygrane:

– Ostatni gdzieś byliśmy w hejt roomie i do Daro Lwa mówię: „Ja jestem zodiakalny lew, ty jesteś Daro Lew, to może zrobimy waleczkę?”. Może to już ten czas.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO