Środa, 24 Kwietnia, 2024

High League publikuje wpis i po chwili go usuwa! Mocna reakcja na głośne zatrzymanie polityków PiS!

Fot. High League
Opublikowane 11 stycznia 2024, 13:42
przez Przemek Krautz
4
5
Brak komentarzy

Organizacja High League nie daje o sobie zapomnieć. Na Twitterze pojawił się kolejny wpis, który niedługo po publikacji został usunięty.

Freakowa federacja wraz z końcem maja 2023 roku była zmuszona zawiesić działalność. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji po rozpatrzeniu wniosku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zdecydowało się zamrozić pieniądze na rachunkach High League. Decyzja ta została podjęta ze względu na powiązania właścicieli, czyli rodziny Edelbiev z czeczeńskim przywódcą Ramzanem Kadyrowem.

Z tego powodu też nie odbyła się gala planowana na 17 czerwca. Kilka dni później do mediów trafiła informacja, że powstaje Clout MMA i zastąpiło ono federację, która nie była w stanie organizować kolejnych wydarzeń.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Niespodziewany wpis High League

High League cały czas jednak przypomina o swoim istnieniu. Już wcześniej pojawił się na social mediach wpis, który szybko zniknął. Teraz sytuacja się powtórzyła, a na Twitterze mogliśmy przeczytać – Czy teraz oparta na kłamstwie i pomówieniu decyzja wydana przez tego człowieka staje się nieważna?

Jest to oczywiste nawiązanie do zatrzymania polityków PiS Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika, którzy mają trafić za kraty. Ten pierwszy jako były szef MSWiA postanowił wpisać High League na listę sankcyjną, co doprowadziło do upadku federacji.

To nie wszystko, gdyż federacja postanowiła odpowiedzieć na kilka komentarzy Internautów. Wpis został już jednak usunięty, ale jego treść znajdziesz poniżej:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO