Sobota, 13 Kwietnia, 2024

High League powróci!? Federacja nie połączy się z Clout MMA! “Ludzie zyskają sporo informacji”

Fot. High League
Opublikowane 15 lutego 2024, 12:32
przez Przemek Krautz
2
1
Brak komentarzy

High League powróci? Przedstawiciel federacji zabrał głos w social mediach i odpowiedział na kilka pytań dotyczących przyszłości.

W czerwcu ubiegłego roku miała odbyć się gala High League 7, ale krótko przed wydarzeniem media obiegła informacja o problemach freakowej federacji. Po działaniach Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji organizacja musiała jednak zawiesić działalność i odwołać event ze względu na powiązania właścicieli, czyli rodziny Edelbiev z Ramzanem Kadyrowem.

– Żadna osoba powiązana z HIGH League nie ma sobie nic do zarzucenia w odniesieniu do decyzji MSWiA. Wyjaśnimy tę sprawę jak najszybciej i dalej będziemy Was cieszyć swoimi wydarzeniami. Działalność organizatorów gal HIGH League zostaje tymczasowo zawieszona. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety, otrzymają pełny zwrot.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

High League powraca?

W miejsce High League błyskawicznie powstało Clout MMA, jednak w ostatnim czasie federacja zaczęła coraz częściej sugerować powrót. Kilkukrotnie pojawiły się w social mediach wpisy, które też szybko znikały.

Kilka dni temu przedstawiciel organizacji zabrał głos przy okazji dyskusji na Twitterze, w której udział wzięło wiele osób ze środowiska freakowe. O szczegółach poinformował profil Venek, który przekazał, co ujawniła federacja:

– W najbliższym czasie ludzie sporo informacji zyskają. High League się jeszcze nie wypowiedziało – Można to traktować jako zapowiedź oficjalnego oświadczenia.

High League potwierdziło również, że spodziewa się powrotu na rynek – Jak tylko zostaniemy oczyszczeni z zarzutów, to wracamy. Będziemy o tym od razu informować.

Co ciekawe, federacja nie zamierza łączyć się z Clout MMA. W tej sytuacji HL będzie miało więc sporo problemów, gdyż po zawieszeniu działalności zawodnicy podpisali kontrakt z innymi organizacjami. Dodatkowo wydaje się, że czwarty duży gracz na rynku freakowym to zbyt wiele. Już teraz dochodzi do sytuacji, kiedy w ciągu miesiąca odbywają się po trzy gale i sporej liczby konferencji oraz programów.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO