Środa, 12 Czerwca, 2024

(VIDEO) Mamed Khalidov spotkał się ze Zbigniewem Rybakiem! „Zawsze byłem i będę Twoim…”

Fot. fansportu.pl
Opublikowane 12 października 2022, 10:00
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Legenda Arki Gdynia Zbigniew Rybak krótko po premierze swojej biografii miał okazję spotkać się z Mamedem Khalidovem i przekazać mu książkę.

Były lider bojówki gdyńskiego klubu postanowił spisać wspomnienia z młodości i przypomniał je w swojej biografii „Zbigniew Rybak – Syn Józefa”. Licząca 52 rozdziały publikacja składa się z ponad 240 stron. Wśród nich znajdziemy kilkadziesiąt niepublikowanych do tej pory zdjęć oraz nieopowiedzianych wcześniej historii.

To nie tylko książka dla tych, którzy chodzą z szalikami, szukając tych z odmiennymi barwami. To lektura dla każdego, kto chce poznać lub przypomnieć sobie szare lata 90 – tak na oficjalnej stronie zapowiedziana została biografia legendarnego chuligana.

Możemy w niej przeczytać nie tylko o stadionowych bójkach, ustawkach, zgodach kibicowskich, ale także o tym, jak w Gdyni powstawał klub rugby, który rozwinął się za sprawą właśnie Zbigniewa Rybaka. Wyjaśnia on, jak został sportowcem i rozwiązał problemy z prawem.

Książkę można kupić wyłącznie na stronie www.zbigniewrybak.pl

-> KUP TERAZ

Spotkanie Zbigniewa Rybaka z Mamedem Khalidovem

Dla Rybaka sport to ważna część życia. Nie tylko rugby, ale również sporty walki. Jak sam przyznał, wśród zawodników ma wielu kolegów, w tym Marcina Różalskiego, Tomasza Sararę, czy też Mameda Khalidova.

Mamed podobnie jak Rybak, jest prawdziwą legendą w swoim środowisku. Przez lata promował w Polsce walki w klatce, które stały się wyjątkowo popularne. Stoczył wiele głośnych pojedynków i zdobywał mistrzowskiego tytuły największej organizacji w kraju.

Kilka dni po premierze swojej książki Rybak miał okazję zobaczyć się z Mamedem. Przekazał mu swoją biografię wraz z dedykacją. Poniżej znajdziesz nagranie ze spotkania legendy Arki Gdynia i legendy MMA.

– Powiedz Zbychu, dla kogo książkę podpisujesz. No powiedz – mówi na nagraniu Mamed.

– Dla Mameda.

– Ale coś miłego napisz tam.

– Dobra, dobra, napiszę: Zawsze byłem i będę twoim fanem.

– A ja twoim.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments