Środa, 19 Czerwca, 2024

“Bomba” w walce o pas! Marcin Bandel wystąpi dziś w main evencie BRAVE 63!

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 19 października 2022, 09:42
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiejszego wieczora na gali Brave 63 pojawi się Marcin Bandel! Polski fighter wystąpi w main evencie, gdzie stawką będzie pas kategorii super półśredniej!

Popularny “Bomba” przed kilkoma laty był ze świetnym rekordem 13-2 i serią aż 12. wygranych przez poddanie trafił do największej federacji MMA na świecie. W UFC Marcinowi nie poszło tak dobrze i pożegnał się z organizacją już po 2. porażkach przez TKO.

Bandel zwiedził później kilka federacji, jak chociażby rodzime Fight Exclusive Night. W ubiegłym roku zadebiutował w federacji Brave CF, gdzie odniósł już dwie wygrane, z czego jedną przed czasem. Już dziś “Bomba” stanie przed szansą zostania mistrzem w kategorii super półśredniej!

Przeciwnikiem polskiego zawodnika będzie Ismail Naurdiev. urodzony w Czeczenii Austriak również ma na koncie występy w UFC. “The Austrian Wonderboy” czterokrotnie wchodził do oktagonu za każdym razem tocząc walkę na pełnym dystansie. O ile dwukrotnie wygrał, to jednak zaliczył też dwie porażki – z Seanem Bradym oraz Chancem Recountre.

Wczoraj bohaterowie main eventu Brave CF 63 spotkali się po raz ostatni twarzą w twarz na oficjalnej ceremonii ważenia. Marcin Bandel wniósł na wagę dokładnie 79 kg, a Naurdiev 79,3 kg (limit kategorii super półśredniej to 175 funtów/79,4 kg).

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments