Sobota, 15 Czerwca, 2024

(VIDEO) Marcin Bandel NOWYM mistrzem Brave CF! “Bomba” poddał rywala w 90 sekund!

Źródło: screenshot Twitter
fot. Twitter
Opublikowane 20 października 2022, 08:11
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Skazywany na porażkę Marcin Bandel nie dał najmniejszych szans Ismailowi Naurdievowi w walce o pas kategorii super półśredniej! Pojedynek odbył się wczoraj na gali Brave CF 63.

Obaj zawodnicy mają za sobą walki w UFC, choć dzieli ich aż 7 lat różnicy. Polak z największą federacją MMA na świecie pożegnał się już po 2. porażkach z rzędu, zaś Austriak stoczył tam 4 pojedynki i z odszedł z rekordem 2-2.

Fighterzy spotkali się wczorajszego wieczora w main evencie gali Brave CF 63, która miała miejsce w mieście Isa Town w Bahrajnie. Stawką był pas mistrzowski kategorii super półśredniej. Obaj zmieścili się w limicie wagowym, który wynosi 175 funtów/79,4 kg. Polak dzień wcześniej wniósł na wagę równo 79 kg, zaś “The Austrian Wonderboy” – 79,3 kg.

Marcin Bandel już od pierwszych sekund zaczął wywierać presję na Naurdievie. Austriak odpowiedział niskim kopnięciem, Polak był niestety niecelny w swoich atakach, ale udało mu się docisnąć przeciwnika, który wylądował plecami do siatki. “The Austrian Wonderboy” wrócił na środek klatki i coraz częściej trafiał “Bombę”. Marcin odpowiedział prawym, ale zainkasował mocny cios w kontrze, po którym się wycofał.

Naurdiev niczym drapieżnik zaatakował ranną ofiarę, jednak Bandel znakomicie odpowiedział lewym sierpem, dokładając kombinację lewy-prawy, po której “The Austrian Wonderboy” wylądował na macie. “Bomba” wskoczył za plecy urodzonego w Czeczenii Austriaka i zapiął ciasną balachę, po której Ismail Naurdiev był zmuszony odklepać!

Tym samym Marcin Bandel został NOWYM mistrzem kategorii super półśredniej federacji Brave CF!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments