Niedziela, 23 Czerwca, 2024

(VIDEO) Szeliga o konfrontacji z Denisem i Glebą! “Dostałem strzała, wywróciłem się między krzesełka. Dostałem drugiego, potem trzeciego w zęby”

Fot. Instagram/Twitter
Opublikowane 6 listopada 2022, 11:01
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Piotr Szeliga zabrał głos po gali FAME 16! Zdradził kilka szczegółów odnośnie wczorajszej sytuacja, z której nagrania szybko obiegły Internet.

Konfrontacja z “Glebą” i Denisem!

W minioną sobotę w Gliwicach odbyła się gala FAME 16. Na trybunach gościło wielu zawodników, w tym także “Szeli” oraz Denis Załęcki i znany z GROMDY Patryk “Gleba” Tołkaczewski. O wspomnianych fighterach było głośno w ostatnim czasie za sprawą dość kontrowersyjnej sprawy. Szeliga miał bowiem próbować skłócić zawodników z Torunia.

O wszystkim w kilku wywiadach opowiedział “Gleba”, który podczas jednej z gal GROMDY próbował wyjaśnić to w cztery oczy z freak fighterem. Ten jednak miał poskarżyć się szefowi federacji na Tołkaczewskiego:

Denisa mogę pozdrowić z tego miejsca, bo jesteśmy dobrymi kolegami i mieliśmy tam jakieś niewyjaśnione sprawy, bo prokurator Szeliga się wtrąca i próbował coś nas skłócić, ale wyjaśniliśmy sobie.

Szeliga zabrał głos po FAME 16!

Teraz przy okazji gali FAME 16 zawodnicy z Torunia postanowili osobiście wyjaśnić wszystko z Szeligą. Do sieci trafiły nagrania, na których widać jak zarówno jeden, jak i drugi uderzają freak fightera. Cała sprawa wraz z filmami udostępnionymi przez kibiców została opisana tutaj – (VIDEO) Szeliga dostał z liścia! Konfrontacja z Denisem i „Glebą” na FAME 16!

Krótko po gali Szeliga postanowił zabrać głos. Opublikował na swoich social mediach nagranie, na którym ze szczegółami opisał całą sytuację. Wyjaśnił, że Denis i “Gleba” ściągnęli go na trybuny, gdzie został kilkukrotnie uderzony.

– Panowie, no mało elegancko. Zlurować mnie na trybunach pod pretekstem pogadania, po czym dostaję strzałą w tył głowy. Wywracam się między krzesełka, chcę wstać, dostaję drugiego strzała, potem trzeciego w zęby. Kurwa, po co? Mało elegancko, no ale cóż, takie życie.

W odpowiedzi na liczne zapytania kibiców, Szeliga zapewnia, że nic mu się nie stało. Pokazał jedynie wargę, która spuchnęła po jednym z uderzeń:

– Co do ludzi, którzy mi piszą czy wszystko w porządku – Wszystko w porządku, warga trochę rozwalona z tego strzała w zęby. Szczena jak wiecie twarda, na szczęście cała. Głowa twarda, cała. Ale dziękuję za te wszystkie wiadomości, bo jest ich mnóstwo. Chyba dobry viral poszedł. Widziałem, że ludzie wrzucali końcówkę sytuacji, a chętnie bym zobaczył cały ten filmik od początku sytuacji. Jak wpadam w te krzesełka i w ogóle. Zastanawia mnie to, dlaczego zostałem zlurowany na te trybuny, a nie działo się to wszystko na dole, na płycie. No ale to już nie ma co myśleć, tylko trzeba trenować.

Całą sprawę skomentował także “Don Diego”. Słowa trenera Szeligi znajdziesz tutaj – (VIDEO) Kubiszyn komentuje awanturę na trybunach! „2vs1 i to jeszcze z partyzanta… Toruńskie pojęcie słów prawilność, sport, zasady”

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Alan Kwieciński przerywa wywiad z Bandurą:

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO