Różal o wybijaniu się na awanturach i atakach: „To jest chore. Bardzo dużo tępaków chce zrobić fejm na zawodnikach, którzy coś osiągnęli”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 stycznia 2023, 11:13
przez Przemek Krautz
27
2
3 komentarze

Marcin „Różal” Różalski poruszył głośny w ostatnim czasie temat ludzi, którzy próbują zyskać rozgłos, atakując popularniejsze od siebie osoby.

Kontrowersyjny pomysł na zyskanie „fejmu” jest wykorzystywany coraz częściej. Niektórzy są przekonani, że jeśli zaatakują, sprowokują czy obrażą znaną osobę, to sami w łatwy sposób zdobędą popularność. Regularnie możemy być świadkami takich wydarzeń, jeśli chodzi o środowisko freakowe.

Freak fighterzy są bardzo często atakowani przez mniej znanych napastników, którzy liczą na to, że gdy zrobią w sieci zamieszanie, to być może dostaną walkę w jednej z organizacji.

„Różal” mocno próbie wybicia się na atakach

Były mistrz KSW poruszył ten temat w ostatnim wywiadzie dla Jarosława Rogowskiego. Panowie rozmawiali m.in. o walce, samoobronie, ulicznych bójkach czy właśnie agresywnych zachowaniach osób, które jedynie chcą wybić się na awanturach

– W dzisiejszych czasach bardzo są modne wyzwiska Internetowe, co powoduje, że to kończy się w klatce. No to posłuchaj, jeśli chcesz się tak bardzo bić, to przyjedź do mnie, tylko nie mów nikomu, gdzie jedziesz i przyjedź bez telefonu.

– Problem w dzisiejszych czasach polega na tym, że bardzo dużo takich tępaków o inteligencji wiadra chce zrobić fejm na sportowcach, zawodnikach, którzy już coś osiągnęli i tak dalej. To jest chore, bo jest sytuacja, trąca cię chujoza, jeden-dwóch. „Po chuj mi robicie problemy? Rozkurwię was, ja za to pójdę do puchy, a was okaleczę, spacyfikuję”. Oni tego nie rozumieją, dochodzi do rabadżu, a ty o 6 rano siedzisz spakowany, bo już wiesz, że jeden z tych gangsterów nie wytrzymał i o 6 rano siedzisz.

– W dzisiejszych czasach jest wylew tych wszystkich pseudogangsterów do momentu, gdy dostaną w dziurę. Prosty przykład, te wszystkie nabojki klubów piłkarskich, gdzie jeden nie wytrzymał i posadził 60 czy iluś chłopaków. Paradoksalnie może mieli na widelcu, ale nie tylu.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
27
2
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jjjjjj
Jjjjjj
1 rok temu

Ty sie nie poddasz

Tymoteusz
Tymoteusz
1 rok temu

Jeden z największych hipokrytów ze środowiska sportów walki.

Jacek
Jacek
1 rok temu

Tak to święta racja rozal jak ktoś coś to odpalę rakiety