(VIDEO) „Wampir” pokonany! Michał Pasternak przegrywa starcie z Adamem Kowalskim na gali CAVEMMA 2

Fot. YouTube
Opublikowane 14 stycznia 2023, 10:13
przez Przemek Krautz
5
2
Brak komentarzy

Za nami gala CAVEMMA, podczas której do klatki powrócił Michał Pasternak i w co-main evencie stoczył pojedynek z Adamem Kowalskim.

W piątek 13 stycznia odbyła się druga edycja CAVEMMA, a na karcie walk znalazło się 10 pojedynków, w których obowiązywały specjalne zasady takie jak uderzenia głową, kolana w każdej płaszczyźnie czy nawet stompy. Jak się jednak okazało, zawodnicy z nich nie korzystali.

Pasternak przegrywa na CAVEMMA 2

W co-main evencie do klatki wszedł podopieczny trener Mirosława Oknińskiego. Dla Michała Pasternaka była to 25 walka w karierze. Popularny „Wampir” był faworytem tego zestawienia i próbował powrócić na zwycięską ścieżkę po porażce z Karlosem Vemolą na gali Oktagon 33.

Pasternak zmierzył się z Adamem Kowalskim, który stoczył swój 22 zawodowy pojedynek i tym razem to właśnie on okazał się lepszy. Zawodnicy przez trzy rundy wymieniali ciosy w stójce, gdzie Kowalski trafiał mocno i kilkukrotnie wstrząsnął rywalem.

Po pełnym dystansie o wyniku decydowali sędziowie. Byli oni jednogłośni i wszyscy wypunktowali 29-28 na korzyść Adama Kowalskiego. Całą galę wraz z pojedynkiem Pasternak vs Kowalski znajdziesz poniżej. Starcie „Wampira” rozpoczyna się około 3:48:00.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments