CAVEMMA odpowiada na zarzuty Oknińskiego! „Jeżeli trener tak celnie strzela także na polowaniach to dziki są bezpieczne”

Fot. YouTube
Opublikowane 7 lutego 2023, 11:42
przez Przemek Krautz
1
2
2 komentarze

Federacja Cave MMA odpowiedziała na zarzuty trenera Mirosława Oknińskiego, który twierdził, że jego podopieczny nie dostał pieniędzy za walkę.

13 stycznia odbyła się druga edycja gali Cave MMA, na której swój pojedynek stoczył Michał Pasternak. W co-main evencie „Wampir” zmierzył się z Adamem Kowalskim, a starcie rozstrzygnęło się na pełnym dystansie. Sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo Kowalskiego.

Cave MMA odpowiada Oknińskiemu

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Mirosław Okniński zarzucił organizacji, że ta nie zapłaciła Pasternakowi za stoczoną walkę. Stwierdził też, że nikt nie skontaktował się w sprawie uregulowania płatności:

– Wy się dziwicie, że Okniński wszedł we freaki… Ja powiem tak. Jest taka federacja, CAVEMMA. No i ta federacja miała tam termin płatności i nie zapłaciła Michałowi. Michał nie dostał kasy i tam jest jakiś problem. Ja to też rozumiem! Ja robiłem gale, ja też miałem problemy, ja też przeciągałem płatności, miałem duże problemy, a później dostałem nowotwór i musiałem zamknąć firmę.

– Chciałem powiedzieć tylko tyle, że wiele gal sportowych robi coś, a później w ogóle to się nie spina finansowo. Oni chcą robić sport, a to się w ogóle nie opłaca. Patrząc właśnie na taki Cave MMA, gdzie wszyscy mówią: o, niech Michał niech się bije sportowo! Michał idzie tam, walczy sportowo, a nagle nie dostaje wynagrodzenia. Czekamy na wynagrodzenie z Cave, ale to słabe, że nikt się do nas nie odezwał.

Na odpowiedź trener nie musiał długo czekać. Organizacja za pośrednictwem social mediów wyjaśniła, że niewypłacone pieniądze nie są wynikiem problemów finansowych. Zawodnik dopiero kilka dni temu wystawił fakturę, a federacja ma dwutygodniowy termin płatności.

Warunkiem otrzymania wypłaty za walkę jest wystawienie faktury, lub rachunku co wynika bezpośrednio z zapisów umowy. Przedmiotowy rachunek został wystawiony przez Pana Pasternaka w dniu 02.02.2023r z 14 dniowym warunkiem płatności, a ten upływa 16.02.2023. Poniżej prezentujemy dowód powyższego twierdzenia. Jeżeli trener O. tak celnie strzela także na polowaniach to dziki są bezpieczne.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Zawodnik Ankosu MMA przestrzega przed polską federacją! „Włodarzem jest oszust, który nie wypłaca pieniędzy zawodnikom!” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] środków za pojedynek na CAVEMMA 2. Ta sprawa wyjaśniła się jednak bardzo szybko, gdyż organizacja natychmiast zabrała głos w tej […]

Wolę Szachy od mma
Wolę Szachy od mma
1 miesiąc temu

Nie jestem zdziwiony takim obrotem sprawy. Bardzo słaba wręcz znikoma sprzedaż biletów na to wydarzenie. Szczerze byłbym zaskoczony pozytywnie, gdyby po takiej klapie że sprzedażą biletów jakaś polska federacja miała pieniądze na wypłaty dla zawodników