Sobota, 13 Kwietnia, 2024

Robert Maruszak wraca do klatki! W tę sobotę zawalczy na gali Octagon Fight League 12

Fot. Instagram
Opublikowane 20 lutego 2023, 21:26
przez Przemek Krautz
3
1
Brak komentarzy

Robert Maruszak już niedługo powróci do klatki i stoczy swój kolejny pojedynek. Tym razem zmierzy się na gali Octagon No Mercy.

Maruszak to zawodnik znany m.in. z walk na gołe pięści. Bił się na gali Krwawy Sport oraz WOTORE i pokonał takich rywali jak Bartosz Sarbiewski, Tomasz Purzycki czy Szymon Szynkiewicza. Ma również na koncie cztery starcia w formule MMA, a jego bilans to 2-2.

Maruszak powraca do klatki

W mieszanych sztukach walki pokonał Tymoteusza Pledziewicza oraz Tomasza Kowalkowskiego, natomiast musiał uznać wyższość byłego zawodnika KSW Michała Andryszaka oraz Patryka Dubiela.

Tym razem Maruszak weźmie udział w wydarzeniu Octagon Fight League 12. Gala odbędzie się już w tę sobotę 25 lutego w Zawierciu. Na karcie walk znalazły się pojedynki nie tylko w formule MMA, ale również w K-1, czy w boksie.

W klatce swoje umiejętności będzie miało okazję zaprezentować wielu młodych zawodników, a także doświadczeni fighterzy jak właśnie reprezentujący gdańskie kluby Crosscore oraz Knockout Fight & Gym Robert Maruszak. W formule K-1 i kategorii open zawalczy on z Miłoszem Wodeckim.

Łącznie na karcie walk znalazło się 12 emocjonujących zestawień. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00, a darmowa transmisja odbędzie się na kanale YouTube: FANSPORTU TV.

Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziesz tutaj – Octagon Fight League 12

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments