Sobota, 22 Czerwca, 2024

Najman prezentuje, co zrobi w walce z Adamkiem: “Pójdę z tobą na wymianę! Nie wiesz, w co się wpie***liłeś”

Fot. Twitter
Opublikowane 9 maja 2023, 10:51
przez Przemek Krautz
9
28
Brak komentarzy

Marcin Najman nie przestaje nawoływać do walki z Tomaszem Adamkiem. Tym razem zaprezentował, co zrobi w klatce z byłym mistrzem świata.

Pomiędzy zawodnikami od dawna jest dużo złej krwi, a przez ostatnie tygodnie “El Testosteron” rzucał wyzwanie Adamkowi i proponował starcie w MMA. Oświadczył, że zapewni mu pożegnanie z walkami, o którym kibice będą pamiętać przez bardzo długi czas.

Najman prezentuje, co zrobi z Adamkiem

W ostatnim wywiadzie Adamek przyjął wyzwanie, ale oświadczył, że zmierzy się z Najmanem tylko pod warunkiem, że nikt nie zarobi na pojedynku, a wszystkie pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne. Być może pięściarze nie spodziewał się takiej odpowiedzi, ale “El Testosteron” od razu się na to zgodził.

Od przyjęcia wyzwania do samej walki jeszcze długa droga, zwłaszcza że wydaje się, iż Adamek tak naprawdę nie jest zbyt zainteresowany pojedynkiem z Najmanem. Mimo to zawodnik High League dalej nawołuje do starcia i postanowił zaprezentować, co zrobi z rywalem w klatce:

– Pozwólmy na worek. To nie będzie żaden jab, jab, tylko będzie w łeb, w łeb! Jak wszyscy myślą, że pójdę od razu po nogi i ci wpie**olić, nie… To by była za szybka akcja. Najpierw pójdę z tobą na wymianę. Tu są małe rękawice. Człowieku, ty nie wiesz, w co się wpi***liłeś.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
28
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments