Środa, 17 Lipca, 2024

Fame MMA 18 za darmo: Studio i DWIE pierwsze walki FREE. Gdzie oglądać na żywo?

OGLĄDAJ FAME MMA 18 ZA DARMO, TRANSMISJA ZA DARMO, STREAM ZA FREE
Fot. FAME MMA
Opublikowane 20 maja 2023, 18:41
przez Jakub Hryniewicz
1
3
Brak komentarzy

Gala Fame MMA 18 rozpocznie się już dziś, tj. w sobotę 20 maja, o godzinie 19:30. Kibice nie mogą doczekać się ogromnych emocji, które zapewnią im ich ulubieni twórcy, czy celebryci. Karta walk pełna jest znakomitych zestawień, co zwiastuje niezapomniany wieczór! Gdzie obejrzeć Fame MMA 18 za darmo? Stream online, transmisja na żywo.

To już 18. gala Fame MMA, które jest największą organizacją walk freak fights w Polsce i Europie. To tu występują najwięksi influencerzy, jak Marcin Dubiel, Kacper Błoński, czy Amadeusz Ferrari Roślik, jak i inne postaci znane nie tylko z Internetu. Fame MMA 18 PPV dostępna będzie tylko w płatnym dostępie, ale widzowie otrzymają też możliwość oglądania gali za darmo!

Gdzie obejrzeć Fame MMA 18 za darmo?

Gala Fame MMA 18 PPV, jak i poprzednie wydarzenia, zapełniła łódzką Atlas Arenę wieloma tysiącami kibiców. Ci przyszli emocjonować się walkami z udziałem swoich ulubieńców zarówno z Internetu, jak i świata sportu. Wielki debiut zaliczy Michał Pasternak, o którego podpis zabiegało wiele organizacji. Ostatecznie wygrało FAME, gdzie “Wampir” wyjaśni swój konflikt z nieunikającym ciężkich wyzwań Piotrem Szeligą.

Kibice nie mogą się doczekać też podwójnego main eventu. Tam pojawi się Amadeusz “Ferrari”, który jak przy poprzedniej gali, tak i teraz zamknie kartę walk Fame MMA 18 PPV. Roślik zmierzy się z reprezentującym WCA Kacprem Błońskim, na którym zapowiadał ciężkie KO. Freak fighter zdaje się być w znakomitej formie, a jego drugim oponentem ma być Marcin Dubiel.

Ogromne emocje wzbudzają wszyscy uczestnicy karty walk Fame MMA 18 PPV. Arkadiusz Tańcula chce spełnić jedno ze swoich marzeń i sięgnąć po wakujący pas mistrza kategorii średniej. W ekscytującym sportowo pojedynku jego rywalem będzie “Wiewiór”, który z kolei może zostać pierwszym w organizacji double championem.

-> Oglądaj Fame MMA 18 na żywo! <-

Fame MMA 18 PPV – Transmisja

Galę Fame MMA 18 obejrzeć można tylko w PPV. Cena za dostęp wynosi 34,99 zł za pakiet BASIC oraz 39,99 zł za wersję PREMIUM. Bilety na galę wyprzedały się bardzo szybko, a emocje związane z wydarzeniem w Atlas Arenie przeżywać możecie właśnie w transmisji PPV.

Gdzie obejrzeć Fame MMA 18 za darmo? Stream za free nie będzie dostępny, ale organizacja przy okazji tej gali udostępniła aż dwie pierwsze walki! Więcej informacji poniżej.

Fame MMA 18 za darmo

Poniżej możecie oglądać Studio i DWIE pierwsze walki Fame MMA 18 za darmo. Transmisja rozpocznie się o 19:30, wystarczy kliknąć w odtwarzacz!

KARTA WALK

Podwójny main event:

  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel
  • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Kacper „Crusher” Błoński

Co-main event:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa „Kleo” Brodnicka

Karta główna:

  • Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Robert „Sutonator” Pasut – walka w K1
  • Tomasz Gromadzki vs. Alan Kwieciński
  • Michał „Wampir” Pasternak vs Piotr „Szeli” Szeliga – walka w K1
  • Natan Marcoń vs. Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Elizabeth „Lizi” Anorue vs. Dominika Rybak
  • Michał Spysiński vs. Jakub „Paramaxil” Frączek

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO