Czwartek, 18 Lipca, 2024

Tańcula odpowiada na zarzuty Ferrariego! Przyznaje się do problemów z używkami!

Fot. YouTube
Opublikowane 1 września 2023, 21:06
przez Przemek Krautz
7
0
Jeden komentarz

Arkadiusz Tańcula udzielił obszernej odpowiedzi na materiał, który przed walką opublikował jego przeciwnik Amadeusz “Ferrari” Roślik.

Jutrzejszego wieczoru dojdzie do kolejnej emocjonującej gali Fame MMA. W oktagonie zobaczymy największe gwiazdy freak fightów w Polsce i elektryzujące pojedynki jak Wrzosek vs SzeligaAlberto vs Tybori, czy Tańcula vs Ferrari. Kibice tłumnie stawią się w Tauron Arenie, by z bliska oglądać poczynania zawodników.

Gdzie oglądać Fame MMA 19? Jak zawsze transmisja live dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

Tańcula odpowiada na nagranie “Ferrariego”

Duże emocje wzbudza main event, gdyż pomiędzy panami jest sporo złej krwi. “Ferrari” postanowił wejść do głowy swojego rywala i dwa dni przed pojedynek opublikował materiał, w którym uderza w Tańculę, ujawnia jego rozmowy oraz porusza tematy dotyczące życia prywatnego.

“Aroy” zapowiedział, że taka sprawa nie zakończy się w klatce. Zgłosi się do federacji, a także zamierza pozwać Amadeusza. Przy okazji wywiadu dla fansportu.pl miał także okazję odeprzeć zarzuty rywala i wytłumaczyć się przed kibicami:

Sprawdź wywiady z zawodnikami FAME MMA po konferencji przed jutrzejszą galą:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Awantura Tańculi z Ferrarim za kulisami Fame MMA 19! Dojdzie do rewanżu? [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
10 miesięcy temu

[…] się nagraniem, w którym wyciągnął sporo „prywaty” na światło dzienne. Aktor odpowiedział mu w obszernym wywiadzie dla Fansportu.pl i zdawało się, że w klatce spodziewać się można grzmotów. Tych jednak niestety zabrakło, […]

WIDEO