Czwartek, 18 Lipca, 2024

Ferrari pogrąży Tańculę!? Zapowiada jeszcze mocniejszy materiał! “To będzie jego koniec”

Fot. YouTube
Opublikowane 2 września 2023, 10:30
przez Przemek Krautz
0
5
Brak komentarzy

Amadeusz “Ferrari” nie odpuszcza swojemu przeciwnikowi. Zamierza opublikować materiał, którym chce pogrążyć Arkadiusza Tańculę.

Już dzisiaj freak fighterzy zmierzą się ze sobą w main evencie gali FAME 19. Ich konfrontację poprzedzą inne emocjonujące pojedynki, podczas których zostaną wyjaśnione głośne konflikty. Bez wątpienia najgłośniejszym z nich jest rewanż pomiędzy Piotrem Szeligą i Marcinem Wrzoskiem.

Gdzie oglądać Fame MMA 19? Jak zawsze transmisja live dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

“Ferrari” zapowiada kolejny materiał

Tańcula z całą pewnością nie spodziewał się takiego obrotu spraw, kiedy jako pierwszy opublikował materiał, w którym chciał zdyskredytować rywala. Zarzucał mu, że jego życie wygląda całkiem inaczej, niż to pokazuje w mediach oraz ujawnił rzekome długi.

Amadeusz błyskawicznie odparł oskarżenia przeciwnika i sam postanowił odpowiedzieć podobnym materiałem. Opublikował prywatne wiadomości Tańculi i mocno wszedł do głowy swojemu przeciwnikowi. “Aroy” na wspomniany film odpowiedział w wywiadzie dla fansportu.pl, gdzie m.in. przyznał się do problemów z używkami:

Na tym jednak nie koniec. Tańcula publikując swój film, wkroczył na wojenną ścieżkę z “Ferrarim”, który nie zamierza tak łatwo odpuszczać. Amadeusz w poniższym wywiadzie zapowiedział, że jego pierwszy materiał to dopiero wstęp. Kolejny film o “Aroy” ma być znacznie mocniejszy i pogrąży zawodnika FAME:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
5
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO