Don Kasjo miażdży Tańculę! Padły mocne słowa: „Obślizgły gość bez charyzmy. Kogo by interesował bez Amadeusza?”

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 5 września 2023, 09:27
przez Przemek Krautz
9
9
4 komentarze

Kasjusz Życiński zabrał głos po sobotniej gali FAME 19 i w mocnych słowach wypowiedział się na temat Arkadiusza Tańculi.

„Aroy” w main evencie zmierzył się z Amadeuszem „Ferrarim”. Jego rywal przed pojedynkiem doprowadził do naprawdę dużych dymów i mocnego konfliktu. Niestety pojedynek jednak zawiódł kibiców, gdyż spodziewali się emocjonującego starcia, a zobaczyliśmy zaledwie kilka celnych ciosów przez trzy rundy.

O konflikt freak fighterów zapytany został Kasjusz Życiński, który wbił szpilkę w Tańculę i stanął po stornie „Ferrariego”. W rozmowie z TVreklama przyznał, że jeśli Amadeusz wyciągnął brudy na rywala, to najwyraźniej miał do tego dobre powody.

Stwierdził też, że Tańcula powinien dziękować federacji, że doszło do zamiany rywala. Wcześniej bowiem jego przeciwnikiem był Krzysztof „Diablo” Włodarczyk:

– Jak wyciągnął jakieś brudy, to pewnie prawidłowo, bo Arek to jest obślizgły gość. Już dawno ustaliliśmy, że się nie będziemy widać, bo to jest dziwny typ. Taka szuja. Powinien dziękować FAME, że taka zamiana wyszła, bo są ludzie bez charyzmy i Arek jest tą osobą. Czego by nie zrobili, to nie będą istnieć bez pewnych osób. Tak jak Arek bez Mateusza Murańskiego i niech się cieszy, że pojawił się Amadeusz. Kogo by interesował Tańcula? Nikogo.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
9
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bond
Bond
19 dni temu

A kogo interesuje Kasjusz czy ferrari

Beka z chlopa
Beka z chlopa
Reply to  Bond
19 dni temu

Właśnie dzięki nim jest szum i interesują oni wiele osób przez to, że tworzą wokół wszystkiego i wszystkich gdzie się pojawia duży szum. Ale widać że zbyt głupi jesteś żeby to zrozumieć.

Real
Real
Reply to  Bond
19 dni temu

Interesują najmłodszych i tych myślących inaczej czyli większość widzów tych pato gal 😅

Lopez
Lopez
19 dni temu

Don Kasjo wróć, jeden prawdziwy Kasjusz Życiński Król 🔥🔥🔥🔥🥊🥊🥊🥊

WIDEO