Czwartek, 18 Lipca, 2024

Pasternak nie istniałby we freakach bez Alana!? Mocne słowa Kwiecińskiego: “Gdyby nie ja..”

Fot. YouTube
Opublikowane 13 września 2023, 17:57
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Alan Kwieciński w mocnych słowach wypowiedział się na temat Michała Pasternaka. Uważa, że “Wampir” wybił się na jego plecach.

Pomiędzy panami padło już wiele ostrych słów. Fani liczą na to, że w końcu doczekamy się konfrontacji w klatce i wyjaśnienia konfliktu. Początkowo Kwieciński oświadczył, że nie da walki “Wampirowi”, jednak w ostatnim czasie zmienił zdanie.

Alan przyznał, że jest otwarty na starcie i ponownie zrobiło się głośno o ich konflikcie. Pasternak m.in. wyśmiał Kwiecińskiego, któremu napłynęły do oczu łzy w jednym z wywiadów, kiedy to wypowiadał się na temat bliskiej znajomości ze swoim kolejnym rywalem Dominikiem Zadorą.

Teraz “Alanik” przy okazji wywiadu dla fansportu.pl miał okazję odpowiedź “Wampirowi”. Nie przepuścił też okazji, by wbić w niego szpilkę. Przyznał, że dał zarówno Pasternakowi jak i Denisowi możliwość wybicia się:

Ja nie będę owijał w bawełnę. Gdyby nie ja, jego by nie było. Tak samo z Denisem. Ktoś mi powiedział: “Alan, Denis się ciebie uczepił, wybił się. Pasternak się ciebie uczepił, wybił się”.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO