Dubiel wydał oświadczenie! Skierował akt oskarżenia przeciwko Wardędze! [WIDEO]

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 5 października 2023, 08:54
przez Przemek Krautz
1
23
3 komentarze

Marcin Dubiel przerwał milczenie i zabrał głos w sprawie afery pedofilskiej wśród youtuberów. Jego oświadczenie spotkało się z miażdżącą odpowiedzią Internautów.

Materiałem, który w miniony wtorek opublikował Sylwester Wardęga, żyje cały Internet. Ujawnił on szokujące fakty na temat „Stuu” i to, że spotykał się przynajmniej z jedną nieletnią dziewczynką. O całej sprawie wiedziało środowisko influencerskie, w tym m.in. takie osoby jak „Fagata”„Boxdel” czy też właśnie Marcin Dubiel. Na jaw wychodzą jednak cały czas nowe fakty i nazwiska ludzi w to zamieszanych.

Marcin Dubiel wydał oświadczenie

Ich paniczne tłumaczenia nie przekonały Internautów. Tym razem głos zabrał Dubiel, który oświadczył, że jego prawnik przygotował prywatny akt oskarżenia przeciwko Sylwestrowi Wardędze w związku ze zniesławieniem.

Brzydzę się każdą osobą, która kiedykolwiek zrobiła krzywdę dziecku i chcę, żeby to wybrzmiało: kompletnie odcinam się od Stuarta i jego wstrętnych zachowań. Owszem, przez wiele lat byliśmy przyjaciółmi, natomiast nie patrzyłem nigdy w jego telefon i nie miałem prawa wiedzieć, co pisze do innych ludzi – mówi na swoich social mediach Dubiel.

Dowody, które pojawiają się w filmie Wardęgi, jasno pokazują, że freak fighter krył swojego przyjaciela. Prosił nawet, aby nie niszczyć życia „Stuu” i wstrzymać się od ujawniania pewnych rzeczy. Biorąc to pod uwagę, Internauci ostro zareagowali na oświadczenie Dubiela.

Głos zabrał nawet sam Wardęga, który najwyraźniej nie przejął się zapowiedzianym pozwem i tak skomentował słowa zawodnika FAME – Jo nie chcioł– Tego typu komentarze często pojawiają się teraz w social mediach. Są to słowa „Ulfika”, który w jednym z filmików w ten sposób zażartował z osób wyłapywanych przez ECPU, czyli tak zwanych łowców pedofilów.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
23
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Hbbb
Hbbb
2 miesięcy temu

Nie mogę się doczekać aż ten człowiek zniknie z internetu.

DomDoom
DomDoom
2 miesięcy temu

Jestes winny i tyle wiedziałeś i ignorowałeś sprawę o to jest halo

Last edited 2 miesięcy temu by DomDoom
Papi
Papi
2 miesięcy temu

Kariera bedzie w wiezienu tam takich kochaja 🤓

WIDEO