Pasternak wybrał formułę, z której od razu się wycofał!? Zadora ujawnia: „Zgodziłem się na wszystkie warunki”

Fot. FAME
Opublikowane 10 listopada 2023, 11:24
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Dominik Zadora zabrał głos w sprawie zamieszania dookoła formuły pojedynku. Zarzuca „Wampirowi”, że ten wycofał się z zasad, które same wybrał.

Pomiędzy „Japońskim Drwalem” i Michałem Pasternakiem jest bardzo dużo złej krwi. Od miesięcy wymieniają mocne słowa w social mediach, a finał konfliktu będzie miał miejsce w klatce podczas grudniowej gali FAME: Reborn w łódzkiej Atlas Arenie.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Zadora ujawnia szczegóły negocjacji

Początkowo dużo mówiło się o tym, że walka ma odbyć się na zasadach Muay Thai. Wspominał o tym m.in. trener Mirosław Okniński, a także sam „Wampir”. Ostatecznie jednak podczas ogłoszenia karty, okazało się, że formuła to wyłącznie bok w małych rękawicach.

Zadora ujawnia, że zgodził się na wszystkie warunki, jednak to Pasternak miał wycofał się z zasad, które wybrał. Następnie miał oświadczył, iż walczy wyłącznie w boksie, albo pojedynku w ogóle nie będzie. Jest to zaskakujące zachowanie, zwłaszcza że „Wampir” będzie miał ogromną przewagę warunków fizycznych.

Waży około 10 kilogramów więcej, a także jest 10 centymetrów wyższy. Mimo to „Japoński Drwal” zgodził się bić w jego kategorii wagowej i zdecydował się podjąć bez wątpienia duże wyzwanie.

– Ten typ się sam wyjaśnia, że nawet koledzy z klubu mają z niego bekę. Wybraliście z trenerem Muay Thai, 93 kg, rękawice do MMA. Podpisałem kontrakt, a 2 h później wycofaliście się z tego i powiedzieliście, że albo boks, albo w ogóle walki nie będzie. Przyjąłem wszystkie wasze warunki… Czego nie rozumiesz? Reszta faktów będzie na konfie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Michał Pasternak ostrzega, że może nie dojść do starcia z Zadorą! „Jak to zrobi, nie będzie walki” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
29 dni temu

[…] zmierzą się w boksie na małe rękawice. Początkowo miało to być Muay Thai, a o zmianie wypowiedział się Domnik Zadora. Głos w tej sprawie zabrał też Michał Pasternak w rozmowie z kanałem MMA – Bądź na […]

WIDEO