Walka Pasternak – Labryga dalej, niż bliżej? „Wampir” skomentował potencjalne zestawienie z Denisem [WIDEO]

fot. Clout MMA/YouTube
Opublikowane 14 listopada 2023, 13:17
przez Jakub Hryniewicz
3
3
Brak komentarzy

Michał Pasternak zabrał głos na temat słów Denisa Labrygi. Freak fighter z WCA zapowiedział, że będzie po kolei rozprawiał się z każdym z Akademii Sportów Walki Wilanów.

Na niedawnej gali Clout MMA Denis Labryga zmierzył się z Kamilem Mindą w formule K-1. Po dwóch pełnych rundach głogowski freak fighter zdawał się pewnie kroczyć po wygraną, choć i zawodnik z wilanowskiej ekipy zdołał go kilkukrotnie trafić. Koniec końców ostatniej odsłony nie obejrzeliśmy, a walka zakończyła się przez kontuzję Mindy po 2. rundzie.

Sprawdź kurs w ETOTO

Zyskaj 2 222 zł na start w ETOTO! Zgarnij pakiet powitalny legalnego polskiego bukmachera.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Tym samym Labryga odniósł pierwszą wygraną nad podopiecznymi Mirosława Oknińskiego. Jak sam zapowiadał, była to pierwsza z wielu takich sytuacji, gdyż ma zamiar pokonywać po kolei wszystkich członków Akademii Sportów Walki Wilanów.

To podoba się Michałowi Pasternakowi. Popularny „Wampir” w rozmowie na naszym kanale Fansportu TV przyznał, że Denis wywołuje szum wokół jego klubu, co podniesie medialnie jego kolegów z maty. Za tym oczywiście pójdą też wyższe gaże. Jeśli zaś chodzi o ewentualną walkę, zawodnik z Pińczowa zwrócił uwagę na trudności, jakie stanęłyby na drodze do jej zrealizowania.

Teraz powinienem powiedzieć, że jeśli Denis chce mnie wyjaśniać, to zróbmy walkę w grapplingu. Bo on jest ode mnie cięższy i ja powinienem sobie to wybrać. No, ale ja nie jestem tego typu zawodnikiem i uważam, że jeśli Denis Labryga miałby schodzić do mojej wagi, czyli do 97 kilogramów, to dla niego byłaby to rzecz nierealna i nie do zrobienia. Pewnie skończyłby z kontuzją, albo by po prostu nie robił tej wagi. Na obecną chwilę to po pierwsze – on jest w innej federacji, po drugie – dzielą nas kategorie wagowe, a po trzecie, to jeśli ta walka zgadzałaby się mi finansowo, to pewnie moglibyśmy rozmawiać, ale na tę chwilę nie.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
3
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO